Як поставити магнітолу в Газель. встановити динаміки в газель.

У сучасні автомобілі магнітолу встановлюють прямо на заводі. Правда, попередньо встановлена магнітола зазвичай не підтримує сучасні формати звукових файлів. Тому часто водії машини «ГАЗель» самостійно встановлюють нову магнітолу .
Вам знадобиться
  • - інструкція до магнітоли;
  • - надфіль або ножик;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Почніть установку з демонтажу рамки. Зверніть увагу, що заглушка магнітоли знімається після рамки. В іншому випадку будуть зламані обидві деталі.
2
Знімайте рамку без застосування зайвої фізичної сили і тільки руками. Чи не піддягайте викруткою або іншим інструментом через ризик зламати крихку деталь. Вийнявши середню частину рамки під блоком клімат контролю переходите до її нижньої частини. Висуньте підстаканники і витягніть рамку цілком.
3
Приготуйте надфіль, щоб обробити місце монтажу магнітоли в салоні. Спочатку воно має кілька округлені обриси кутів, що заважає установці нештатної магнітоли, для якої може знадобитися обробка монтажного місця. Зазвичай необхідно використовувати надфіль, щоб отримати прямі кути. Працюйте надфилем неспішно, періодично приміряючи магнітолу . Обробку потрібно закінчити, коли нова магнітола без опору буде заходити в монтажний отвір салону.
4
Витягніть пучок проводів, який можна виявити під клімат-контролем. Якщо аудіо підготовка вже була проведена раніше на заводі, подальші дії необхідно узгодити тільки з інструкцією до магнітоли, так як внутрішня проводка вже підготовлена і потрібно лише з'єднати дроти в установленому порядку, орієнтуючись на колірну гамму і тип роз'ємів.
5
У випадку, якщо машина не підготовлена, орієнтуйтеся за кольором проводів. Чорний провід потрібно буде вивести «-» клему акумулятора, а жовтий і червоний дроти зазвичай йдуть на «+». Решта дроти необхідно вивести на динаміки. В цьому знову допоможе інструкція для встановлюваної магнітоли, де прописується кольоровість проводів на різні динаміки, а також порядок їх приєднання.
6
Відкрутіть саморізи, щоб зняти накладку і пістон. Приєднаєте динамік за допомогою спеціального дроту, який закріплюється на клеми. Увімкніть магнітолу і перевірте звук. При позитивному результаті повторіть процес з усіма залишилися динаміками.