Як скласти бізнес план вантажоперевезень.

В даний час вантажоперевезення є досить прибутковим видом бізнесу , хоча ще пару років тому він вважався безперспективним. Успіх даної справи залежить в першу чергу від грамотно складеного бізнес плану, який повинен враховувати всі нюанси відкривається бізнесу .
Інструкція
1
Для початку подумайте, яку територію охоплюватиме ваша компанія. Існують фірми, що займаються вантажоперевезеннями тільки в своєму регіоні, деякі доставляють вантажі по всій країні, а інші - і за кордон. Виходячи з цього, складайте ваш бізнес-план. Чим більше території ви охопіть і чим більше буде ваш автопарк, тим більший прибуток ви зможете отримати. Але не забувайте і про конкурентів. Якщо поблизу є компанія, яка займається міжнародними перевезеннями, то буде вигідніше надавати послуги тільки в своєму регіоні.
2
Сформуйте клієнтську базу, опишіть в бізнес-плані споживача ваших послуг. Чим більше у вашому регіоні підприємств, фірм і компаній, які потребують перевезення вантажів, тим вигідніше для вас. Створіть рекламну кампанію по просуванню послуг на ринок, заявіть про себе, подайте оголошення у ЗМІ, використовуйте листівки, розклейте оголошення. Пам'ятайте, що вашими клієнтами можуть стати не тільки підприємства та організації, а й громадяни, яким може знадобитися доставити меблі.
3
Обов'язково врахуйте в бізнес-плані всі витрати. Вони будуть залежати від масштабу вашого проекту. Можна обійтися невеликими вкладеннями і отримувати не надто високу, але стабільний прибуток. Досить буде найняти пару водіїв з власним транспортом, що працює за відсоток від продажу послуг, диспетчера, зробити рекламу. На диспетчера можна покласти обов'язки по залученню клієнтів. Вам достатньо лише знати, який вантаж можна перевозити на наявному у вашому розпорядженні транспорті, і трохи розбиратися в договорах.
4
Якщо ви плануєте створити більш серйозний проект, то врахуйте, що він потребує чимало інвестицій. Відобразіть в бізнес-плані перелік послуг (вантажоперевезення, експедіторство, навантаження і розвантаження товару, упаковка), їх вартість, огляд ринку вантажоперевезень , охоплену територію, потенційних клієнтів.
5
Що стосується доходів, то візьміть середні розцінки по Росії: 1 км шляху - 20 руб., Перевезення вантажів для населення вимірюється в годинах: приблизно 600 рублів на годину. За додаткову плату надавайте послуги вантажників, охоронців, експедиторів. При наявності реклами в Інтернеті, на телебачення, пресі клієнти у вас будуть кожен день. Як мінімум, 30-40 тисяч в місяць на вантажоперевезеннях ви заробите, і це тільки в перший час.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lx2vR6a1jsI
Зверніть увагу
Бізнес план вантажоперевезення фінансовий план. За тривалий час нашої роботи в сфері фінансового консалтингу і зокрема розробці план планів, ми постаралися оптимізувати найпопулярніші макети та методичні вказівки з розробки планів, завдяки чому можливе скорочення часових витрат на розробку проектів.
Корисна порада
Бізнес план вантажоперевезень. Більш розгорнутий опис відповідної бізнес ідеї від людей не мають реального досвіду роботи в даній сфері. • створення компанії, що володіє власним автопарком вантажних іномарок; • спеціалізація головним чином на міжміських перевезеннях великих вантажів; • компанія буде виконувати перевезення по будь-якому маршруту; Основні характеристики проекту