Як вберегти дитину від грипу.

З настанням холодного сезону у багатьох батьків з'являються причини для хвилювань - як уберегти дитини від грипу та інших вірусних захворювань? Вважається, що легше ці захворювання попередити, ніж лікувати. І батьки задаються цілком резонним питанням: що потрібно зробити, щоб малюк залишився здоровим.
Вам знадобиться
  • - захисна маска або марлева пов'язка;
  • - вітаміни;
  • - імуностимулюючі препарати.
Інструкція
1
Перед тим як відправити дитини в школу, дитячий сад або просто на вулицю, змастіть йому ніздрі оксоліновою маззю. А по поверненні додому потрібно змити мазь за допомогою дитячого мила. Використовуйте цей засіб тільки якщо дитина відправляється в місця скупчення людей. Постійне використання оксолінової мазі може тільки нашкодити. Також промивайте малюка спреями на основі морської води.
2
Уважно слідкуйте за тим, як і в що одягнений ваша дитина. Не допускайте переохолодження, саме цей фактор часто призводить до виникнення захворювань.
3
В небезпечний період якнайчастіше обробляйте руки будь-яким спиртовмісним засобом для рук або просто мийте їх з милом, особливо після чхання або кашлю. Під час чхання або кашлю користуйтеся паперовими серветками, а після - неодмінно ретельно утилізуйте їх.
4
Одягайте марлеву маску, або будь-які інші захисні одноразові пов'язки під час епідемії грипу, коли дитина знаходиться в громадських місцях.
5
Слідкуйте за тим, щоб кімнати житлового приміщення постійно провітрювалися, по можливості проводите кварцування, особливо якщо в будинку хтось із членів сім'ї вже захворів грипом. В цьому випадку хворого найкраще ізолювати і дотримуватися необхідних правил гігієни.
6
Попередньо порадившись із педіатром, проводите специфічну профілактику дитині, особливо якщо у нього знижений імунітет. Включайте в щоденний раціон харчування вашого малюка продукти, що містять вітаміни і зміцнюють імунітет: зелена цибуля, часник, апельсини, щодня - чай з медом і лимоном. Можна пити настої, містять корінь солодки, ехінацеї. Ще в теплий період можна пропити вітаміни, рослинні препарати, що підвищують імунітет. Однак найбільш ефективним методом профілактики грипу є своєчасна вакцинація.