Як зробити полив.

Будь-які рослини в саду і городі вимагають регулярного поливу. Але зовсім необов'язково напружуватися, тягаючи важкі лійки. Адже можна сконструювати систему крапельного поливу. Це дуже полегшить турботу про майбутній урожай.
Вам знадобиться
  • Ємність для води, вінілові або мідні шланги, гнучкі шланги, пробки, шило, фільтр, прокладка, гайки.
Інструкція
1
Візьміть ємність потрібного розміру. Це може бути звичайна пластмасова банка з широким горлом (щоб зручно було залазити всередину) або велика бочка. Бочка підійде в тому випадку, коли треба поливати дуже багато рослин. Просвердлите в боках банки або бочки необхідну кількість отворів. Потім вставте в ці отвори підходящі по діаметру жорсткі вінілові або мідні трубки, попередньо вдягнувши на них прокладки. Зсередини закріпіть трубки гайками.
2
В жорсткі трубки вставте гнучкі шланги. Потім в цих шлангах за допомогою шила виконайте отвори через рівну відстань. Дуже важливо, щоб на всіх шлангах була однакова кількість отворів. Тоді вода буде надходити до всіх рослин в рівній кількості. На кінці шлангів надіньте заглушки. Ними можуть послужити металеві або дерев'яні пробки. Покладіть шланги на грядки. У ємність залийте воду. Тепер в грунт буде регулярно надходити вода.
3
Можливий також дещо інший варіант поливу рослин, при якому шланги не володіємо на землі. Візьміть ємність, просвердлите в ній отвір і вставте в нього штуцер. В цей штуцер встановіть два шланга. Повісьте шланги за допомогою підпірок з палиць або дроту над грядками. Зробіть заглушки на кінцях шлангів. Проткніть шилом отвори в тих місцях, під якими розташовуються рослини. Коли ви заповните ємність водою, вона буде литися на ваші посадки.
Корисна порада
Краще встановити в водоводах фільтр, щоб вони не засмічувалися занадто швидко.