Як зробити красиву сторінку ВКонтакте. Як зробити вконтакте красиву страніцк.

Сайт « Вконтакте » став дуже популярний. Часто користувачі цієї соціальної мережі хочуть змінити вид сторіночки, зробити оформлення найбільш красивим і привабливим для людей. Спробуйте і ви зробити красиву сторінку на цьому веб-сайті.
Інструкція
1
Створіть красиву аватарку. Можна сфотографуватися на фоні природи і трохи обробити зображення фотошопом. Або зверніться до професійного фотографа. Він зробить якісне і красиве фото.
2
Виберіть привабливу тему для своєї сторінки. Тим придумано дуже багато, вам необхідно скористатися лише однією з них. На цьому сайті є група, де програмісти-професіонали або просто любителі викладають нові теми оформлення сторінок. Наберіть в пошуку слово «оформлення». Розгляньте скріншоти різних тематик: аніме, музика, любов.
3
Подивіться, який браузер ви використовуєте. Це програма для перегляду сторінок в інтернеті. Найбільш поширені браузери - Opera і Internet Explorer. Якщо у вас встановлена Опера, скопіюйте текст таблиці, розташований під зображенням теми. Далі вставте його в блокнот. Збережіть документ. Потім треба перевірити налаштування вашого браузера. В пункті «Режими уявлень» є параметр «Моя таблиця стилів», там повинна стояти галочка.
4
Зайдіть на вашу web- сторінку « Вконтакте ». Клацніть правою кнопкою миші по фону і виберіть пункт щодо зміни налаштувань вузла. На вкладці «Відобразити» тисніть «Обзор». Знайдіть файл, який зберегли, далі натискайте ОК.
5
Налаштуйте привабливий вигляд своєї веб-сторінки, використовуючи Internet Explorer. Установка здійснюється як і в Опері, тільки після збереження потрібно відкрити настройки «Оформлення» і далі «Оформляти, використовуючи власний стиль». В «Огляді» відшукайте збережений документ з вашою темою і виберіть його.
6
Відвідайте сайт get-styles.ru. Встановіть пропоновану на ньому програму. На цьому ресурсі можна вибрати гарне оформлення для сторінки « Вконтакте ». Під вподобаної темою натисніть кнопку «Встановити». Зайшовши на сервіс vkontakte.ru, ви побачите, що відбулися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fT_pAPvM9WA