Як обмежити користувачеві доступ до інтернету. Як обмежити або заборонити даступ до інтернету.

В мережі є корисна і потрібна інформації, але є шкідлива і даремна, особливо для дітей. Дитина не розуміє деякі речі і лізе в заборонені матеріали. Як зробити не «strong> доступним вхід в інтернет?
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення Kaspersky Internet Security;
  • - програма KidsControl.
Інструкція
1
Скористайтеся програмним забезпеченням Kaspersky Internet Security. Воно не тільки захистить від вірусних атак, але заблокує доступ до деяких програм. У верхньому кутку праворуч відкритої програми натисніть на посилання, яка повинна вас перемістити в «Налаштування». У вікні зліва зайдіть в розділ «Захист».
2
Знайдіть «Мережевий екран», потім натисніть «Налаштування ...». Перейдіть до підрозділу «Правила фільтрації». У запропонованому списку виберіть потрібну програму, для якої ви хочете обмежити доступ в інтернет. Під списком програм потрібно натиснути «Додати». Потім у вікні «Мережеве правило» треба перейти в пункт «Дії». Натисніть «Заблокувати». Знайдіть Web Browsing в розділі «Мережевий сервіс». Далі потрібно натиснути ОК. З «Мережевого екрану» переходите в «Правила фільтрації». Під вашою програмою буде написано «Заборонити». Натисніть ОК. Тепер для забороненого програмного забезпечення немає виходу в інтернет.
3
Зробіть обмеження для дітей, використовуючи програму KidsControl. Скачайте її і встановіть. У віконці програми відшукайте пункт «Права користувачів». Перейдіть в «Адміністратор» і далі тисніть «Доступ до панелі управління». Забороніть доступ до панелі управління для користувачів.
4
Складіть список ресурсів, які ви хочете заборонити, щоб обмежити користувачам доступ до інтернету. Натисніть на «Заборонені ресурси» і в потрібних пунктах поставте прапорці. Налаштуйте дозволені й заборонені сайти, зробивши чорний і білий список. Ви можете повністю обмежити доступність до інтернету, вказавши певні дні та час. Для цього можна використовувати «Розклад доступу». Виберіть потрібні проміжки часу і дні тижня, щоб заблокувати вихід в інтернет. У «Журналі завантажень» можна переглянути дані про відвідані ресурсах за час вашої відсутності. Якщо у вас Windows Vista, то за допомогою вбудованих засобів ви обмежите користування інтернетом небажаним особам.
5
Створіть додатковий обліковий запис, наприклад, для дитини. Увійдіть в «Пуск», знайдіть «Панель управління» і клацніть пункт «Створення облікового запису». Дайте їй назву. Пароль не потрібно встановлювати. У підрозділі «Завдання батьківських елементів управління» необхідно вибрати потрібного користувача і включити його в пункт «Батьківський контроль». Налаштуйте групу щодо обмеження користування інтернетом і забороніть використання певних сервісів в інтернеті.