Як створити сайт-портфоліо.

Якщо ви займаєтеся фрілансом або хочете показати ваші роботи, вам просто необхідно створити свій сайт- портфоліо. На якому зможете розмістити всі зроблені вами приклади робіт. Потенційний замовник зможе з ними ознайомитися і оцінити якість вашої праці.
Інструкція
1
Купіть домен для вашого майбутнього сайту. Виберіть будь-якого реєстратора в інтернеті і прочитайте про нього відгуки, і якщо все влаштовує, купуйте домен.
2
Купіть хостинг для розміщення на ньому свого сайта- портфоліо. Вибирайте дешевий хостинг з підтримкою PHP і MySQL. Ці опції будуть необхідні для правильної роботи сайту.
3
Після того як отримаєте повідомлення про те, що ваш хостинг активований, увійдіть в панель управління і створіть базу MySQL, а дані, які ви ввели при створенні бази, включаючи її назва, збережіть. Перейдіть у розділ «Домени» і додайте куплений вами домен.
4
Після цього зайдіть на сайт wordpress.org і скачайте архів з дистрибутивом wordpress останньої версії. Цей движок дуже простий в управлінні і настройці і має масу корисних плагінів, тому для початку варто вибрати саме його. Після того як ви завантажили архів, увійдіть хостинг за допомогою FTP клієнта і завантажте на хостинг архів з движком wordpress, потім розпакуйте його.
5
Наберіть в рядку вашого браузера адресу вашого сайту і дотримуйтесь інструкцій які будуть вказані на сторінці,. Створіть конфиг, пропишіть дані вашої бази MySQL, електронну адресу, а так же назва вашого майбутнього сайту.
6
Після установки движка зайдіть в адмінку і в розділі «Модулі» вбийте в рядок пошуку Wp-portfolio, натисніть «Пошук». Після того як движок знайде плагін, клікніть на його посиланню і натисніть "Встановити".
7
Встановіть і активуйте плагін, в його налаштуваннях додайте ваші роботи. Завантажте фотографії, напишіть опису і проставте посилання якщо потрібно.
8
Пройдіть в розділ «Сторінки» в адмінці і створіть нову сторінку. В html-редакторі в потрібному місці поставте [wp-portfolio], щоб викликати портфоліо в цьому місці. Після того як всі налаштування виконані, спробуйте відкрити ваш сайт в браузері і перевірте як працює портфоліо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QJxcFfVVINY
Корисна порада
Якщо ви вирішили серйозно підійти до справи, не варто вибирати безкоштовні домени і хостинги для розміщення свого сайту. Ваш сайт легко зможуть заблокувати власники домену, на якому ви розмістите портфоліо.