Як зайти в диспетчер задач в Windows.

За допомогою « Диспетчера задач Windows» користувач може отримати відомості про продуктивність комп'ютера, про виконувані на поточний момент програмах і запущених процесах. Щоб отримати відомості, що цікавлять, необхідно викликати вікно « Диспетчера ». Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Щоб відкрити діалогове вікно «Диспетчер задач Windows», введіть з клавіатури поєднання клавіш Ctrl, Alt і Del. У вікні, можна не тільки отримати необхідні відомості, а й задати ряд команд. Переміщайтеся за відповідними вкладкам, щоб отримати необхідну інформацію про відкриті програмах, запущених процесах або швидкодії комп'ютера.
2
За допомогою кнопки "Завершити процес" на вкладці "Процеси" по необхідності зупиніть роботу непотрібного вам додатки. За допомогою кнопки «Зняти задач у» на вкладці «Додатки» ви зможете закрити вікно будь-якої програми з відображеного в «Диспетчері» списку. Щоб перейти в сплячий або режим очікування, вимкнути або перезавантажити комп'ютер, завершити сеанс або змінити користувача, скористайтеся верхнім рядком меню, вибравши пункт «Завершення роботи».
3
Якщо ви не можете одночасно натиснути три клавіші, названі на першому кроці, скористайтеся іншим способом виклику вікна «Диспетчер задач Windows». Клікніть правою кнопкою миші по «Панелі задач». За умовчанням вона розташована в нижній частині екрану. У випадаючому меню виберіть пункт «Диспетчер задач», якшо по ньому лівою кнопкою миші, - відкриється шукане вікно.
4
Якщо ви не бачите «Панель задач», натисніть на клавіатурі на клавішу з зображенням прапора Windows - панель відобразиться і стане статичною. Щоб «Панель задач» не зникала щоразу, через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління», в категорії «Оформлення і теми» клікніть по значку «Панель задач і меню Пуск ». У діалоговому вікні на вкладці «Панель задач" зніміть маркер з поля «Автоматично приховувати панель задач», натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно.
5
Якщо спосіб, описаний в третьому кроці, вам теж не підходить, відкрийте «Диспетчер» іншим шляхом. Через меню «Пуск» виберіть команду «Виконати». У порожньому полі введіть задач у taskmgr без лапок, прогалин чи інших зайвих друкованих знаків. Натисніть клавішу Enter на клавіатурі або кнопку ОК у вікні «Запуск програми».