Як намалювати магічне коло.

Захисний магічний коло використовується під час магічних практик вже дуже давно. Служить він для того, щоб нечисть, яка викликається під час ритуалу, не змогла дістатися до мага. Магічний коло може бути будь-якого розміру, головне, щоб було зручно в ньому працювати.
Вам знадобиться
  • - свічки
  • - дві колоди карт
  • - галька
  • - кварц
  • - місячний камінь
  • - гірський кришталь.
Інструкція
1
Магічною коло можна створити зі свічок. Щоб зробити такий захист, візьміть 13 білих свічок, зелену свічку, жовту, синю, фіолетову і червону. Крім цього вам знадобляться так звані свічка Бога і свічка Богині - зазвичай червоного і зеленого кольору відповідно.
2
Розставте 13 білих свічок по коло у. Кольорові свічки потрібно розставляти в відповідності зі сторонами світла. Зелену поставте в північній стороні, жовту зверніть на схід, червона пускай дивиться на південь, а синя - на захід. В центр коло а поставте свічки Бога і Богині.
3
Запаліть фіолетову свічку і починайте за допомогою неї запалювати білі свічки по коло у, починаючи з півночі. Наприкінці запаліть свічки Бога і Богині, поставте фіолетову свічку праворуч від себе.
4
Візьміть нову колоду карт, в яку ще не встигли пограти, і розкладіть карти по коло у. При цьому тузи треба класти вертикально, а решта карт - горизонтально. Карти повинні слідувати в такому порядку: туз, 6, 7, 8, 9, 10, валет, дама, король. Починати викладати карти по коло у необхідно з півночі. Після того, як коло закінчений, візьміть короля і даму черв'яків з іншої колоди і покладіть в центр коло а. Ці карти символізуватимуть Бога і Богиню.
5
Якщо ви коли-небудь захоплювалися мінералогією або любили носити прикраси з напівдорогоцінного каміння, вам підійде наступний спосіб. Візьміть 13 простих галькових каменів, місячний камінь, шматочок бурштину, плоский кварц і 4 каменю гірського кришталю.
6
Зробіть коло з галькових каменів, викладаючи їх за годинниковою стрілкою. Чотири шматки гірського кришталю розкладіть по чотирьох сторонах світу. В центрі коло а розмістіть плоский шматок кварцу, як символ вівтаря, бурштин і місячний камінь, як символи Бога і Богині. При цьому бурштин повинен лежати справа, а місячний камінь - зліва.
7
Після того, як ви провели ритуал, і магічний коло вам більше не потрібен, починайте прибирати карти або камені, тушкувати свічки, починаючи з північній стороні. При цьому необхідно подякувати стихії за захист.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що під час ритуалу всі предмети, які ви використовуєте, також повинні знаходитися в магічному колі. В іншому випадку, якщо ви вийдіть з кола і пагони на кухню за сірниками, захисна магія не спрацює.