Як навчитися говорити татарською.

Татари - численний народ, який проживає не тільки на своїй споконвічній території на річці Волзі, але тепер і по всій Росії і навіть світу. Що ж робити, якщо вам потрібно терміново заговорити на їх непростому мовою? Є кілька способів здійснення даного завдання.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - готівка;
  • - стільниковий телефон.
Інструкція
1
Запишіться на курси татарської мови. Найшвидший і ефективний спосіб - навчатися мови в групі під керівництвом досвідчених лінгвістів-викладачів. Благо, зараз таких центрів предостатньо, але тільки на території Татарстану. Дуже велика рідкість, коли такі вчителі є в російських містах. Зайдіть на сайт tatar.com.ru/kurs.php та ознайомтесь з пропозицією даного лінгвістичного центру. Він пропонує досить розумні ціни та високий рівень підготовки.
2
Вчіться татарській мові разом з репетитором. Ще один, але більш дорогий варіант - займатися з викладачем окремо. Хоча, в цьому випадку, ви зможете задавати необмежену кількість питань, і він буде підлаштовуватися саме під ваші інтелектуальні особливості. Займайтеся 2-3 рази на тиждень по 2 години і виконуйте максимальну кількість домашніх завдань. Поповнюйте свій лексичний запас і вас чекає незабаром відмінний прогрес!
3
Користуйтеся російсько-татарським перекладачем. Оскільки татарську мову використовує літери російського алфавіту, то вам не складе труднощів прочитати фрази. Встановіть собі не телефон і на комп'ютер спеціальний перекладач з сайту tatar.com.ru/trans.php. Вписуйте в нижні поле пропозиції російською та читайте їх переклад на татарському у верхньому. Цей ресурс може бути використаний як кишенькового словника.
4
Перебуваєте в оточенні людей, які спілкуються на татарською та російською мовами. Щоб швидко навчитися говорити цією мовою, вам потрібна постійна мовна практика з його носіями. Заведіть знайомства через інтернет або в реалі. Відвідуйте зборів або концерти, де йде виконання пісень або презентацій татарською мовою. Так ви дуже швидко просунетеся в його освоєнні.
5
Знайдіть навчальний посібник в інтернеті і почніть вивчати його самостійно. Якщо ви не можете витрачати багато грошей на досягнення даної мети, скачайте в мережі електронний підручник або самовчитель татарської мови та пройдіть за все його уроки від початку і до кінця. Хоча вам теж потрібна буде розмовна практика, так що додатково виконайте і попередній пункт.