Як навчитися писати ієрогліфи.

Східні мови набирають популярність, їх вивчають у профільних вузах, в приватних школах і на спеціалізованих курсах. Крім складного звукового наповнення, тональні діалекти мають не менш багату писемність, яка заснована на иероглифична листі. Освоїти ієрогліфи часом складніше, ніж вимова.
Інструкція
1
Для того щоб навчитися писати ієрогліфи , спочатку вам доведеться трохи ознайомитися з теорією, тобто з історією ієрогліфів. Після того як з теорією буде покінчено, можна приступати до практики, а саме - починати самостійно писати ієрогліфи . Тут, як, втім, і в будь-якому починанні, слід діяти не поспішаючи, поступово. Запасіться терпінням.
2
Тільки почавши вивчати мова, приступають до звуків, так само і з ієрогліфами - починайте з малого. На самому початку вивчіть їх мінімальні складові, а саме риси. Запам'ятайте, що при написанні риси ручка (олівець) у вашій руці повинна йти не відриваючись від бумагі.Существует чотири види рис: прості, риси з гаком, складні риси і кути. Освойте найпростіші.
3
Для практики написання ієрогліфів використовуйте спеціально призначені для цього прописи, але якщо таких немає, то скористайтеся звичайної зошитом в клітинку. На перших порах пишіть за допомогою кальки, буквально перемальовувати елементи знаків, так ви напрацюєте навик, поставите руку.
4
Ієрогліфи розташовуйте в чотирьох клітинках, залишайте при цьому невеликі поля. Зверніть увагу, що, незважаючи на те, що риси досить прості, вам слід враховувати особливі правила їх написання. Пишіть ієрогліф зверху вниз і справа наліво. Тобто горизонтальні лінії пишіть справа наліво, а вертикальні - зверху вниз. Враховуючи ці нескладні правила, ви зможете навчитися писати такі прості ієрогліфи , як приклад на фотографії.
5
При написанні ієрогліфів починайте з верхньої риси, також не робіть довжину паралельних чорт однаковою. Риса - це мінімальна графічна одиниця ієрогліфа, а наступна за нею за величиною одиниця - це графема. Графеми мають постійне значення, вони є базовими одиницями китайських ієрогліфів. На ілюстрації представлений приклад однієї з простих графем.
6
Наступна за величиною одиниця - це сам ієрогліф. Приміром, в ієрогліфі? (Читається [h? O] - «хороший») присутня графема «жінка», а також графема «дитина», присутність у будинку жінки з дитиною в Китаї завжди викликало самі хороші асоціації.
7
На завершення ланцюжка від простого до складного - слово:? [N? h? o] - «здрастуйте». Навчіться виокремлювати елементи ієрогліфа, і ви зрозумієте логіку його складання та накреслення.