Як сплатити рахунок в Яндекс гроші. Як перевести гроші з яндекс гаманця на розрахунковий рахунок.

Яндекс Гроші - це зручний спосіб розплачуватися в інтернеті за багато товарів і послуги. Для того щоб оплатити рахунок Яндекс Грошима, бажано завести свій Яндекс -кошелек і виробляти з нього всі потрібні вам платежі, просто переводячи гроші зі свого гаманця на інший.
Вам знадобиться
  • - банківська карта будь-якого банку,
  • - комп'ютер в виходом в інтернет.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в системі Яндекс Гроші. Для реєстрації можна скористатися веб-інтерфейсом, тобто зареєструватися на Яндекс е і зайти сайт money.yandex.ru. Можна на тому ж сайті завантажити безкоштовну програму «Інтернет-гаманець», встановивши її на свій комп'ютер. За допомогою інтернет-гаманця ви будете керувати своїми віртуальними грошима. Ви можете зараховувати гроші на цей рахунок будь-яким зручним для вас способом, а після поповнення гаманця виробляти будь ра рахунок и. При бажанні ви завжди зможете обміняти інтернет-гроші на реальні.
2
Після того, як ви встановите інтернет-гаманець і запустіть його, вам потрібно прив'язати до рахунок у банківську карту. Для того щоб зробити це, запишіть номер свого Яндекс гаманців, знайдіть найближчий до вас банкомат Альфа-банк, вставте в нього банківську карту будь-якого банку і почніть процедуру прив'язки. Отримавши номер транзакції, ви повинні протягом 48 годин зайти на сайт Яндекс Грошей і ввести цей номер. К рахунок у ви можете прив'язати лише одну карту.
3
Перейдіть на сторінку поповнення рахунок а з прив'язаною карти і введіть суму, на яку ви хочете поповнити свій рахунок . Мінімальна сума поповнення становить 300 рублів, комісія за поповнення рахунок а - 3,25%. Після того, як система перевірить коректність введеної вами суми, ви будете перенаправлені на спеціальну сторінку, яка захищена від стороннього доступу відповідно до вимог стандарту PCI DSS. Введіть дані прив'язаною до гаманця карти на цій сторінці - ця перевірка потрібна для того, щоб ваша карта була захищена від несанкціонованого списання коштів. Після того, як ви підтвердите поповнення гаманця на зазначену суму, гроші спишуться з вашої картки і з'являться на рахунок е Яндекс Грошей.
4
Після того, як всі необхідні процедури будуть виконані, зайдіть в свій інтернет-гаманець, виберіть вкладку «Оплатити» і у вікні, введіть номер рахунок а, на який потрібно перерахувати гроші. Система запросить платіжний пароль, який ви вказали при реєстрації. Введіть пароль, і рахунок в системі Яндекс Гроші буде оплачений.