Як перетворити файл одного формату в інший. Як з одного формату зробити інший.

Напевно у вас не раз уже бувало, що коли ви завантажуєте будь-якої файл і хочете відкрити його у своїй улюбленій програмі, вона раптом вам видає повідомлення «Формат даного файл а не підтримується ». Це вкрай неприємно, однак у цієї проблеми є просте рішення.
Вам знадобиться
  • Програма FormatFactory
Інструкція
1
В інтернеті існує безліч програм, які легко перетворять файл одного формату в інший. Однак найчастіше ці програми спеціалізуються всього лише на декількох формату х, наприклад тільки з flv в avi або з wma в mp3. Але є одна чудова програма, яка підтримує практично всі формати відео, аудіо, зображень і ROM пристроїв. На диво, ця програма ще й безкоштовна. Називається вона FormatFactory. Скачайте її звідси: http://www.softportal.com/software-9536-format-factory.html
2
Запустіть файл -установщік під назвою FFSetup270, який у вас скачав. З'явиться віконце «Установка програми». Натисніть кнопку «Почати установку». Наступного виплив віконці вкажіть шлях, куди ви хочете встановити програму, і натисніть на кнопку "Install". Програма почне встановлюватися.
3
По завершенні установки з'явиться віконце про те, що установка пройшла успішно. Внизу буде текст англійською мовою. Зніміть галочки з усіх пунктів і натисніть "Next". В наступному вікні поставте галочки біля пунктів "Run FormatFactory 2.70" і "Install inside codecs". Натисніть кнопку "Finish". От і все, програма встановлена на вашому комп'ютері!
4
Програма самостійно запускається. Тепер потрібно випробувати її в дії. Приміром, ви хочете переформатувати відео з flv- формату в avi. Для цього перетягніть ваш файл прямо у вікно програми. Тут же з'явиться список форматів, в які можна конвертувати ваш файл . Виберіть потрібний формат і натисніть "OK".
5
Після цього у вікні програми з'явиться ваш файл . Натисніть на кнопку «Старт» на верхній панелі.
6
І тут же ваш файл почне конвертуватися. Почекайте деякий час. По закінченню конвертації ви почуєте звук, і ваш готовий файл збережеться в папці "FFOutput", яку програма створила в ваших документах.
Зверніть увагу
Час конвертації залежить від розміру файлу. Чим більше файл, тим довше часу потрібно програмі, щоб перетворити його.
Корисна порада
Вихідний файл залишиться в тому ж форматі, програма створить копію в новому форматі, не зачіпаючи исходник.