Як програти flv файл.

FLV - формат відео- файлів . Найчастіше, коли ми завантажуємо відео з ВКонтакте або YouTube, вони зберігаються саме в цьому форматі. Однак далеко не всі стандартні плеєри можуть відтворити примхливий flv.
Вам знадобиться
  • Програма FLVPlayer4Free
Інструкція
1
Існує програма, яка зроблена спеціально для програвання відео формату flv. Вона називається "FLVPlayer4Free" Вона абсолютно безкоштовна і повністю російською мовою. Скачайте її звідси: http://download.flvplayer4free.com/free-flv-player-download.htm
2
Запустіть файл-інсталятор, який у нас скачати, він називається "flvplayer4free_setup". Установка буде проходити англійською мовою, проте не турбуйтеся - сама програма буде російською.
3
Після запуску інсталятора у вікні натисніть кнопку "Next". Прочитайте ліцензійну угоду, і натисніть на "I accept the agreement", а після цього на кнопку "Next". У наступному вікні виберіть пункт "Quick installation (recommended)" і натисніть "Install". Програма почне встановлюватися.
4
Після того, як програма встановиться - з'явиться вікно, що повідомляє про те, що програма успішно встановилася на комп'ютер. Натисніть "Finish".
5
Після цього з'явиться віконце з вибором мови. Виберіть "Russian" і натисніть "OK". Наступне вікно, що з'явилося повідомляє про оновлення. Прочитайте весь текст і натисніть "No". Запускається програма. От і все, тепер програма для відтворення flv- файлів повністю встановлена на комп'ютері.
6
Тепер потрібно зробити так, що flv-файли завжди відтворювалися в цій програмі. Для цього знайдіть потрібний flv-файл, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберете пункт «Властивості». У вікні є рядок «Додаток», і поряд з нею кнопка «Змінити». Натисніть на неї. Далі з'явиться вікно зі списком програм. Виберете в ньому пункт "FLVPlayer4FREE FREE FLV Player" і натисніть "ОК".
7
Готово! Для перевірки клікніть два рази на flv-файлі, і він відразу відтвориться в FLVPlayer4Free.
Корисна порада
Ця програма може відтворювати не тільки файли формату flv, але такі популярні формати як mpeg4, avi, mov, mp4, divx і багато інших. Так що він цілком може бути основним плеєром.
FLV (Flash Video) - формат файлів для передачі відео в інтернеті. Він використовується на YouTube, RuTube, Вконтакте та інших сервісах відеохостингу. За допомогою FLV можна відтворювати як потокове відео, так і локальні файли. Adobe Flash Player розповсюджується безкоштовно в якості плагіна для різних браузерів. Крім того, формат FLV підтримують багато сучасних відеопрогравачі.
Інструкція
1
Скачайте зручний безкоштовний програвач KMPlayer з сайту виробника і розпакуйте. Запустіть установку програми, клацнувши по файлу kmp.exe. Вибирайте мову установки - англійська (English) або корейський (Korean).
2
Закрийте всі відкриті програми та натисніть Next для продовження установки. Підтвердіть згоду з умовами ліцензії на використання програми, натиснувши кнопку I Agree. У вікні Choose Components ви можете погодитися на установку компонентів плеєра за замовчуванням. Якщо не хочете, щоб програма завантажувалася автоматично разом із завантаженням системи, зніміть прапорець з пункту Start Menu. Для продовження установки використовуйте Next.
3
У наступному вікні вам потрібно буде вказати шлях для інсталяції програми. За умовчанням пропонується папка C: \ Program Files \ The KMPlayer. Якщо хочете змінити адресу, натисніть Browse і вкажіть інший шлях. Для продовження установки застосовуйте кнопку Install.
4
В останньому екрані натисніть Finish для завершення інсталяції. Якщо хочете, щоб плеєр запустився відразу після установки, не знімайте прапорець з пункту Run the KMPlayer. Вам буде запропоновано вибрати мову інтерфейсу зі списку Select Language. Після вибору натисніть «Далі». У вікні KMP Video Mode натисніть кнопку Open і вкажіть шлях до відеофайла, який хочете подивитися.
5
Щоб зберегти відеоролики у форматі FLV з популярних місць для розміщення відеофайлів на свій комп'ютер, використовуйте додаток SafeFrom.net для різних браузерів. У розділі «Як використовувати сервіс?» Перейдіть за посиланням «Користувальницькі інструменти» і скачайте додаток до вашого браузеру.
6
Після установки цього плагіна при перегляді відеороликів ви побачите кнопку «Завантажити» для збереження файлів на локальні носії. Активуйте кнопку і вибирайте дозвіл відеофайлу для скачування. У новому діалоговому вікні натисніть «Зберегти». Підтвердіть вибір, натиснувши ОК, і вкажіть шлях до папки, куди буде завантажений ролик.