Як розібрати слайдер Nokia.

Досить багато телефонів Nokia випускається в форм-факторі так званого слайдера . Шлейфи в них помітно довговічніше, ніж в апаратах інших моделей, однак і вони рано чи пізно потребують заміни.
Інструкція
1
Порядок розбірки у слайдеров Nokia різних моделей може мати свої особливості, але в цілому він майже однаковий. Спочатку відключіть апарат від зарядного пристрою та комп'ютера, потім вимкніть його, після чого зніміть акумулятор, карту пам'яті і SIM-карту. Після цього, використовуючи спеціальну викрутку (зазвичай не застосовується ні в якому разі, щоб не зіпсувати шліци) виверніть гвинти, розташовані із зворотного боку верхньої зсувної частини (всередині якої знаходиться дисплей). Тут і далі всі зняті гвинти прикріплюйте до магніту.
2
Зніміть обрамлення з дисплея, витягнете накладку з додатковими кнопками, якщо така є. Від'єднайте шлейф від плати. Посуньте пересувну раму вгору в положення, в якому відкриється спеціальне вікно і стане можливо від'єднати протилежний кінець шлейфа (в зібраному стані цьому заважає обрамлення, чіпляється за спеціальний обмежувач). Від'єднайте протилежний кінець шлейфа від основної плати.
3
При необхідності зніміть раму (вона знімається тільки в такому положенні), а потім плату. В деяких моделях для цього доведеться викрутити декілька гвинтів, що знаходяться в батарейному відсіку або під обрамленням клавіатури. Усунувши несправність на цій платі, встановіть в зворотному порядку спочатку її, а потім раму.
4
Подивіться, як саме складний старий шлейф. Новий складіть точно так же. Підключіть його до основної плати. Посуньте пересувну раму в положення, в якому вікно закриється. Підключіть шлейф до плати рами. Встановіть на місце накладку з додатковими кнопками, а потім обрамлення дисплея. Закріпіть його гвинтами.
5
Не намагайтеся відокремлювати які-небудь деталі, прикладаючи до них значних зусиль. Якщо щось не знімається, значить, ви здійснюєте операцію неправильно. При виникненні будь-яких труднощів знайдіть в інтернеті інструкцію по розбиранню, призначену для телефону саме вашої моделі.