Як збити високу температуру при грипі.

Висока температура при грипі практично завжди мучить людей, вона може підніматися до позначки 40 градусів і значно погіршувати загальний стан хворого. Знизити температуру допоможуть як медикаментозні препарати, так і засоби рослинного і синтетичного походження. Не потрібно чекати, коли вона знизиться сама, адже можуть виникнути ускладнення, особливо у людей з серцево-судинними захворюваннями.
Інструкція
1
«Антигриппин» містить парацетамол і компоненти, які полегшують загальний стан і знімають закладеність носа і сльозотеча. Продається він як у вигляді водорозчинних таблеток, так і у вигляді порошків. Приймайте «Антигриппин» не більше 4 разів на день. Дітям теж можна давати цей препарат, але тільки з позначкою «дитячий».
2
Випийте таблетку парацетамолу, ацетилсаліцилової кислоти або «Ібупрофену». Але пам'ятайте, що при нимать «Антигриппин» і жарознижуючі засоби одночасно протипоказано, оскільки можливе отруєння через передозування. Як би вам погано не було, пийте наступну таблетку не частіше, ніж раз на 4 години, але не більше 4 разів на добу. Аспірин можна пити до 3 разів на добу в дозі 1000 г або в дозі 500 г 6 разів на день, але це досить небезпечно, печінка може не впоратися з такою дозою препарату. Дітям аспірин протипоказаний до 18 років.
3
Якщо при нимать таблетки вам не можна, зробіть слабкий розчин столового оцту і обітріть їм тіло. Поступово температура почне знижуватися. Максимально роздягніться, щоб тіло охолоджувалося природним шляхом. Обтирати тіло можна і просто прохолодною водою, якщо у вас занадто чутлива шкіра.
4
Заваріть листя малини (2-3 ст. Л.) В склянці окропу. Відвар при нимайте протягом дня невеликими ковточками. Малина має жарознижуючу і потогінну ефектом, покращує загальний стан при грипі та застуді. Замість сухого листя і ягід підійде варення з плодів. Додавайте його в чай або просто їжте невеликими порціями.
5
Коли полегшення не настає, а температура не знижується, краще викличте лікаря. При грипі можуть виникати різного роду ускладнення, тому без допомоги фахівця часто просто не обійтися. Особливо уважно стежте за станом дітей, якщо у них не знижується температура, негайно телефонуйте в швидку допомогу.