Як зробити текст праворуч від картинки.

Поєднуючи гнучкість, зручність і простоту використання, сучасні текстові редактори надають найширші можливості для підготовки документів самих різних форматів. Подібні документи можуть включати як текст, так і зображення, схеми, таблиці, діаграми та інші елементи. Гнучкість текстових процесорів, яка обумовить простоту верстки, яскраво проявляється в таких речах, як, наприклад, можливість зробити текст справа від картинки кількома різними способами.
Вам знадобиться
  • - текстовий редактор Microsoft Office Word;
  • - текстовий редактор OpenOffice.org Writer.
Інструкція
1
Помістіть текст справа від картинки в документі текстового процесора Microsoft Office Word за допомогою зміни властивостей формату її відображення. Клікніть по зображенню правою кнопкою миші. Виберіть в контекстному меню пункт «Формат малюнка ...». Відкриється діалог з аналогічною назвою.
2
Перейдіть на вкладку «Положення». Клікніть мишею по квадрату, изображающему схему вирівнювання, під яким написано «навколо рамки». Виберіть опцію «по лівому краю». Натисніть кнопку OK. Картинка буде вирівняна по лівому краю сторінки. Клікніть мишею справа від неї. Введіть текст.
3
В документі Microsoft Office Word введіть текст справа від картинки , помістивши його і картинку в осередку таблиці. Встановіть текстовий курсор над зображенням. Послідовно виберіть у головному меню пункти «Таблиця», «Вставити», «Таблиця». У діалозі в поле «Число стовпців» введіть значення 2, а в полі «Число рядків» значення 1. Натисніть OK.
4
Помістіть зображення в ліву комірку доданої таблиці за допомогою перетягування його мишею. Введіть текст в праву комірку. При необхідності зміните ширину стовпців таблиці шляхом переміщення мишею розділової лінії.
5
Зробіть кордон таблиці невидимою. Для цього клікніть по її заголовку правою кнопкою миші. Виберіть в контекстному меню «Властивості таблиці». Натисніть на кнопку «Кордони і заливка». Виберіть опцію «ні» в групі елементів управління «Тип» на вкладці «Кордон». Натисніть кнопки OK в двох відкритих діалогах.
6
В Microsoft Office Word розмістіть текст справа від картинки в якості вмісту текстового блоку. В головному меню виберіть пункти «Вставка» і «Напис». Праворуч від зображення окресліть курсором миші (при натиснутій лівій кнопці) прямокутну область. В документі буде створений текстовий блок. Скорегуйте його розміри і положення шляхом перетягування мишею. Клікніть по блоку. Введіть в нього текст.
7
Зробіть текст справа від картинки в OpenOffice.org Writer шляхом зміни його вирівнювання та властивостей обтікання. Клікніть правою кнопкою по зображенню. В контекстному меню виберіть пункт «Зображення». У діалозі переключіться на вкладку «Обтікання». Клікніть по квадрату, изображающему схему обтікання, під яким написано «Справа». При необхідності додатково вирівняти зображення по лівому краю, переключіться на вкладку «Тип» і виберіть пункт «По лівому краю» в спадному списку «Горизонт.» Групи елементів управління «Положення». Натисніть кнопку OK.
8
Позиціонує текст справа від зображення в OpenOffice.org Writer, розмістивши його і зображення в елементах таблиці. Здійсніть дії, аналогічні тим, що були описані в другому кроці для Microsoft Office Word з тією лише різницею, що для відображення діалогу створення таблиці можна додатково використовувати поєднання клавіш Ctrl + F12.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WKdssdJiHeY