Як зібрати кубик Рубіка у вигляді піраміди. збірка піраміди кубика рубика.

Однією з найпоширеніших головоломок є кубик Рубіка. Створено величезну кількість різновидів цієї іграшки. Це і кубик і, і змійки, і кульки, і пірамідки. Винахід угорського архітектора не тільки дозволяє розвинути просторове мислення, а й просто «вбити» час, вирішуючи головоломку.
Інструкція
1
Виберете колір, який будете збирати перші. Визначте, на якій стороні повинні розміщуватися грані з цим кольором. Для цього просто поставте палець на кожен куточок пірамідки, на боці якого розташовуються елементи вибраного кольору. На куточках тієї сторони, на якій будуть поставлені 3 пальці - на тій стороні і повинен бути вибраний колір.
2
Зберіть на обраній стороні «трикутник» одного кольору (фігура повинна нагадувати символ радіаційної небезпеки). Закінчите шар. Для цього «виводите» частини пірамідки в сторону і ставте їх на свої місця. Поверніть крайні куточки, що б зібрати обрану сторону. Зберіть останній шар. У даній ситуації може бути 5 різних комбінацій (формул). Будуть використовуватися наступні позначення поворотів: П - права частина; Л - ліва частина; В - верхня частина; п - за годинниковою стрілкою; пр - проти годинникової стрілки; Наприклад: Ппр - права частина проти годинникової стрілки; Лп - ліва частина за годинниковою стрілкою;
3
Візьміть пірамідку так, що б з лівого і з правого боку були різні кольори, для складання першої комбінації. У ній осередки різного кольору знаходяться на суміжних гранях. Виконайте наступні повороти сторін: Ппр, ЛПР, Пп, ЛП, Вп, ЛП Впр, ЛПР.
4
Візьміть пірамідку так, як в попередньому кроці і виконайте послідовність: Пп, Вп, Ппр, Вп, Пп, Вп, Ппр. Це друга комбінація, коли елементи однакового кольору коштують не на своїх місцях.
5
Проробіть наступні дії, взявши пірамідку, як в кроках вище: Ппр, Впр, Пп, Впр, Ппр, Впр, Пп. Дана комбінація схожа на попередню, з відзнакою в тому, що різні елементи стоять на сторонах не свого кольору.
6
Використовуйте наступну комбінацію в тому випадку, коли на двох сторонах не вистачає одного кольору, а на одній стороні двох кольорів. Для цього розташуйте пірамідку так, щоб ребро з відсутніми двома кольорами перебувала ззаду. Якщо елемент відмінного кольору з лівої сторони, то повторіть алгоритм: ЛП, Ппр, ЛПР, Пп, Вп, Пп, Впр, Ппр. Якщо з правого, зробіть так: Ппр, ЛП, Пп, ЛПР, Впр, ЛПР, Вп, ЛП. Наведена методика є однією з найшвидших і простих.
Піраміди і їх властивості давно розбурхують розуми людей. Учені всього світу досліджують процеси, що відбуваються всередині споруд пірамідальної форми, а прості смертні обзаводяться власними пірамідками, залучаючи здоров'я, силу, удачу. Спорудити піраміду під силу кожному, якщо знати деякі секрети.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили обзавестися своєю власною пірамідою, то напевно вже знаєте про її чудодійну силу. Піраміда, поставлена поруч з водою, робить воду більш м'якою. Якщо потримати долоню над вершиною піраміди п'ять-десять хвилин, пройдуть стрес і головний біль. Поміщені в піраміду леза самозаточуються. Піраміди збільшують працездатність цілих колективів.
2
Кажуть, що піраміди, встановлені в салоні автомобіля, здатні зменшити кількість споживаного палива. Появі пірамід ми зобов'язані давньоєгипетському богу Сонця Ра, піраміда символізує застиглий потік сонячних променів.
3
Але для всього вищепереліченого піраміда повинна бути «правильною». Можна спробувати знайти готову піраміду з ідеальними пропорціями, а можна зібрати її самому. Давньоєгипетські піраміди робилися з каменю, що не схильний до руйнування, тому і простояли вони тисячоліття.
4
Піраміду для особистого користування можна зробити з чого завгодно. Та й розмір можна вибрати будь.
5
Якщо у вас є гірський кришталь або шунгіт - це ідеальний варіант, але можна використовувати й інші матеріали: картон, дерево, ДСП, скло. Матеріал правильної піраміди повинен бути натуральним.
6
Важливо, що всі «правильні» піраміди мають кут при основі п'ятьдесят-дві градуси .. Найлегше піраміду зібрати таким чином: вирізати або випиляти чотири рівносторонніх прямокутника з кутом біля основи п'ятьдесят-дві градуси, співвідношення сторін при цьому для маленької піраміди буде 1,17, для великої 1, 176.
7
Потім отримані деталі склеїти або скріпити іншим способом, вирізати основу і приклеїти його.
8
Тепер залишилося зорієнтувати вийшла піраміду по сторонах світу і випробувати її чудові властивості.