Як спаяти лінолеум.

На будівельному ринку можна зустріти широкий асортимент підлогових покриттів. Велике поширення отримав лінолеум . Іноді ширини лінолеум а не вистачає для всього підлоги приміщення, і тоді доводиться складати разом два або більше рулону. При цьому стики рулонів з'єднують зварюванням.
Вам знадобиться
  • - стамеска;
  • - шнур для зварювання;
  • - дугоподібний ніж;
  • - зварювальний пістолет;
  • - широкий скотч .
Інструкція
1
Перед покупкою лінолеум а дізнайтеся розмір приміщення і розрахуйте необхідну кількість рулонів. Після того як необхідні підрахунки будуть здійснені, вирішите, який вид лінолеум а вам потрібен. Від цього безпосередньо залежить спосіб і вартість робіт зі зварювання покриття. У випадку, якщо площа приміщення велика і передбачається з'єднання декількох рулонів за допомогою прямих швів або аплікацій, вибирайте метод «гарячої зварювання».
2
Розкладіть рулони лінолеум а на підлозі якомога ближче один до одного, щоб стиків майже не було видно. За допомогою стамески пройдіться вздовж всієї довжини рулонів, роблячи канавку для спеціального шнура, який буде використаний у зварюванні. Візьміть пилосос і ретельно вичистіть весь бруд зі стиків.
3
Заправте шнур в зварювальний пістолет, після чого включіть останній в електричну розетку. На частку секунди призначте пістолет до шва, щоб закріпити шнур на стику. Робіть це з натиском. Акуратно обробіть шов по всій довжині рулону лінолеум а. Поки шов не охолов, візьміть стамеску і вирівняйте поверхню. Виконуйте роботу ретельно, уникайте занадто глибоких зрізів.
4
Якщо площа приміщення невелика і не вимагає великої кількості рулонів, вибирайте метод холодного зварювання клеєм. Для цього надіньте рукавички і за допомогою пилососа зачистите стики лінолеум а, видаліть бруд і пил. Якщо виявиться вода, перед початком роботи її потрібно обов'язково витерти. Наклейте на місце з'єднання країв широкий скотч, щоб позначити межі зварювання.
5
Візьміть ніж і акуратно розріжте скотч над місцем стику. Підготуйте тюбик з клеєм. Для того щоб краплі клею не падали на лінолеум , прикріпіть у кінчика тюбика ватний тампон.
6
Проклейте стик і ретельно укладіть клейову частину покриття. Виступ клейовий частини не повинен перевищувати 4-5 мм. Зніміть скотч через 7-10 хвилин. Почекайте трохи більше півгодини і огляньте покриття. Якщо виявили засохлий клей, видаліть його за допомогою ножа.