Як збільшити вольтаж.

Вольтаж - неправильна назва електричної напруги, калька з англійського voltage. Практично у будь-якого блоку живлення його можна збільшити. Для цього необхідно або здійснити регулювання, або змінити конструкцію блоку.
Інструкція
1
Незалежно від того, у якого блоку живлення ви хочете збільшити вихідну напругу, спочатку обов'язково переконайтеся, що навантаження від цього не пошкодиться.
2
Не намагайтеся збільшувати вихідна напруга у імпульсних блоків живлення, особливо тих, в яких використовується оптопара зворотного зв'язку. Імпульсні трансформатори в них нерідко розраховуються майже без запасу. Змусивши такий трансформатор виробляти на вторинній обмотці підвищена напруга, ви можете викликати його пробій.
3
В деяких блоках харчування можливість регулювання передбачена спочатку. Вона може бути плавною або ступінчастою. У першому випадку поверніть ручку за годинниковою стрілки до досягнення бажаного напруги, у другому - переведіть перемикач в бажане положеніе.Еслі блок живлення є нестабілізованою, для збільшення напруги на його виході просто зменшіть струм навантаження. Остерігайтеся при цьому пробою конденсаторів фільтра, якщо на таку напругу вони не розраховані. При необхідності замініть їх на інші, розраховані на більшу напругу.
4
У блока живлення зі стабілізатором на мікросхемі LM317 (T) для збільшення вихідної напруги збільште номінал резистора, включеного між загальним проводом і керуючим виводом і пропорційно зменшите номінал резистора, включеного між виходом і регулюючим висновком.
5
У стабілізатора на мікросхемі 78xx підключіть між загальним проводом і загальним висновком мікросхеми стабилитрон (катодом до загального висновку мікросхеми). Напруга на виході збільшиться на напругу стабілізації цього стабілітрона.
6
В параметрическом стабілізаторі для збільшення напруги замініть стабилитрон на інший, з великою напругою стабілізації.
7
Для збільшення напруги на виході нестабілізованої блоку живлення замініть в ньому мостовий випрямляч на подвоювач напруги.
8
Якщо напруга на виході блоку живлення необхідно збільшити без будь-якої його переробки, розташуйте після нього преоразователь будь-якої зручної конструкції.