Як збільшити файл підкачки Vista. вихідний і максимальні розміри.

Збільшення розміру файлу підкачки (своп- файлу , swap file) може знадобитися при появі повідомлень системи про недостатній обсяг пам'яті і помилках пріложеній.Решеніем проблеми може стати ручне зміна заданих за замовчуванням розмірів файлу підкачки.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції збільшення файлу підкачки в операційній системі Windows Vista.
2
Розкрийте посилання «Система» і вкажіть пункт «Додаткові параметри системи» у списку лівій частині вікна програми.
3
Перейдіть на вкладку «Додатково» діалогового вікна «Властивості системи» і виберіть пункт «Параметри» в групі «Швидкодія».
4
Перейдіть на вкладку «Додатково» нового діалогового вікна «Параметри швидкодії» і вкажіть пункт «Змінити» у вузді «Віртуальна пам'ять».
5
Вкажіть обраний для розміщення файлу підкачки диск в групі «Диск» наступного діалогового вікна «Віртуальна пам'ять» і застосуєте прапорець на полі «Особливий розмір» для вибору бажаного обсягу вихідного і максимальних розмірів файлу підкачки вручну.
6
Введіть необхідні значення розмірів вихідного і максимального обсягу віртуальної пам'яті файлу підкачки та натисніть кнопку OK для підтвердження застосування обраних змін. Рекомендованим вважається завдання рівних розмірів вихідного і максимального обсягу файлу .
7
Оберіть опцію «Розмір за вибором системи» для автоматичного визначення розмірів своп- файлу або застосуйте прапорець на полі «Без файлу підкачки» для відміни роботи обраної функції системи.
8
Натисніть кнопку «Задати» для завершення процесу редагування розмірів файлу підкачки і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
9
Ще раз натисніть кнопку OK для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін черговим натисканням кнопки OK.
Корисна порада
Рекомендується перенесення файлу підкачки з диска, що містить операційну систему комп'ютера, на інший жорсткий диск.