Як видалити дублюються файли.

Якщо в системному лотку вашого робочого столу постійно з'являється повідомлення про брак вільного дискового простору, отже, потрібно виконати очищення жорсткого диска від зайвих файлів. В якості основного засобу очищення можна використовувати програми для видалення тимчасових файлів, наприклад, CCleaner. Але в деяких випадках вільний дисковий простір витрачається на розміщення дублікатів файлів.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення SizeExplorer.
Інструкція
1
Так виходить, що не кожен користувач операційних систем Windows постійно стежить за станом свого жорсткого диска. SizeExplorer допоможе відобразити не тільки розмір папок, але і повторювані файли . Завантажити дану програму можна з офіційного сайту http://www.sizeexplorer.com/dl.htm.
2
Після завантаження файлу переходимо до установки програми. Двічі клацніть файл з розширенням exe, у вікні, змініть «французький» мову на «англійську» та натисніть кнопку «ОК». Далі натисніть кнопку Next, в наступному вікні виберіть пункт I accept і натисніть Next.
3
У наступних чотирьох вікнах поставте позначку напроти пункту Create a Desktop і натисніть кнопку Next. Тепер залишилося натиснути кнопки Install і Finish. Програма автоматично запуститься. Зверніть увагу на вікно привітання, в ньому йдеться про платній основі програми - так і є, але програму можна використовувати 21 день, що для одного її запуску буде цілком достатньо.
4
Закрийте це вікно, натиснувши кнопку «ОК». Потім натисніть клавішу F8, щоб викликати вікно налаштувань. Перейдіть на вкладку Languages, виберіть останній рядок Russia (Росію) і натисніть кнопку «ОК». Після перезапуску утиліти мову відображуваних елементів буде автоматично змінений.
5
Тепер виберіть у лівій панелі будь-який носій і натисніть кнопку «Дослідити». У правій частині програми ви побачите підсумок проведеної операції. Виділіть будь-яку папку або все, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + A. Потім натисніть кнопку «Дублікати» у верхній панелі кнопок. У вікні, вкажіть необхідні опції пошуку і натисніть кнопку «Знайти».
6
Серед результатів пошуку може виявитися чимало файлів, які мають дублікати. Для автоматичного видалення непотрібних копій натисніть верхнє меню «Правка» і виберіть пункт «Вибрати дублікати». Всі виділені файли можна видалити за допомогою клавіші Delete. Але автоматичний спосіб не рекомендується використовувати, тому можна випадково видалити файли з системних папок.