Як видалити стару побілку.

Зовнішній вигляд стін і стелі має велике значення для сприйняття житлового приміщення. Перш ніж привести їх в порядок, необхідно видалити стару побілку . Вона видаляється повністю, якщо поверхня сильно забруднена або побілка має відтінок жовтого кольору.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - валик;
  • - кисть з довгим ворсом;
  • - драбина;
  • - гумові рукавички;
  • - шпатель.
Інструкція
1
Приступаючи до роботи, спочатку звільніть приміщення від меблів або прикрийте її, якщо неможливо винести. Накрийте підлоги старими газетами або поліетиленовою плівкою, щоб не забруднити їх. Надіньте на руки гумові рукавички.
2
Починайте зі стелі. Стару побілку змочіть водою з розпилювача. В даному випадку буде пилу менше. Змочуйте доти, поки шар не перестане вбирати рідину. Можете скористатися валиком або звичайною губкою. Для важкодоступних місць скористайтеся пензлем з довгим ворсом.
3
Щоб з кисті не стікала вода, насадите на її рукоятку ковпачок з водостійкого матеріалу. Місця з'єднання промажьте пластиліном або замазкою.
4
Намочивши всю поверхню, далі змочуйте невеликі ділянки, які належить зчищати. Намоклий шар видаляйте шпателем - рихлий легко знімається з поверхні.
5
Звільняйте від старої побілки до бетонної основи. Якщо набел не змиваються роками, то видаляйте його залізним шпателем. Якщо з першого разу не вдалося видалити старий шар - повторіть процедуру з зволоженням.
6
Видалити стару побілку можна і за допомогою клейстеру. Нанесіть його на поверхню. Коли він трохи підсохне, зніміть шар набела скребком. Даний спосіб допоможе вам позбавитися від надмірної бруду і пилу.
7
Зробіть пристосування, також полегшує зняття старої побілки. Для цього виготовте металевий скребок з довгою трубкою у вигляді коробки. На трубку надіньте мішок для збору сміття. Можете видаляти набел металевою щіткою, яку з'єднайте з пилососом.
8
Залишки шару змийте губкою або щіткою. На поверхні не повинні залишатися сліди побілки, які можуть утруднити наклейку шпалер або зчеплення грунтовки з основою стелі або стіни.
Корисна порада
При роботі зі зняття старої побілки користуйтеся стремянкой.Обесточьте електропроводку, щоб уникнути замикань.