Як підсилити колір очей. Які тіні підходять до карих очей.

Колір очей кожної людини неповторний, чарівний і по-своєму чарівний. Додатковий шарм очей ам може надати вміло підібраний макіяж, підсилює їх натуральний колір. Для цього в макіяжі використовуються основні і допоміжні тони, кожен з яких створює ефект взаємного доповнення.
Інструкція
1
Для того щоб підкреслити блакить очей рекомендується застосовувати тіні оранжевого кольору з блакитним відтінком. Вони ефектніше акцентують увагу на блакитних очей ах, ніж відтінки саме блакитного кольору.
2
Зелені очей а найкраще підкреслити відтінками, похідними від червоного кольору. Якщо нанести на повіки рожеві, яскраво-червоні (кармін), бузкові або тіні кольору фуксії, колір очей візуально стане трохи темніше.
3
Для того щоб посилити горіховий колір очей, необхідно відтінити його варіаціями фіолетового. Можна використовувати і середньо-коричневі і середньо-сірі тони, а також приглушено-блакитні. Власницям очей горіхового кольору слід відмовитися від зеленого відтінку тіней.
4
Сіро-зелений і блакитно-зелений колір очей можна підкреслити, а також посилити сіро-блакитну райдужну забарвлення за рахунок зелених відтінків тіней. Для посилення блакитного кольору чудово підходить помаранчевий відтінок.
5
Посилити колір карих очей допоможуть металеві відтінки або мерехтливі тіні. Підкреслити карий колір очей можна і на основі контрасту, для цього підійдуть оливкові, лілові кольору тіней. Якщо очей а темно-карі, то особливої глибини кольору можна домогтися за рахунок рожевих, бежевих і синіх відтінків.
6
Для сірих очей підійдуть відтінки сірого кольору на пару тонів темніше кольору очей, а також сіро-блакитні і сіро-бежеві тіні. Тіні світлих тонів в даному випадку не підходять.
Зверніть увагу
Не варто наносити на повіки тіні кольору, що збігається з відтінком очей! Ні в якому разі не фарбуйте брови чорним кольором! Слід підібрати олівець для брів, який максимально наближений до натурального кольору вашого волосся.
Корисна порада
Для додаткової виразності погляду рекомендується використовувати фіолетову підводку для очей. Вона чудово виглядає в сукупності з блакитними або зеленими тенямі.Для того щоб домогтися більш ефектного кольору очей, також можна застосувати підводку з металевим блиском. Зовсім не обов'язково описувати весь контур очі, цілком достатньо розставити акценти на куточках: нижньому зовнішньому і верхньому внутрішньому, що додасть погляду яскравість. -Не Забудьте і про ідеально нафарбованих віях, які є невід'ємною умовою проникливого погляду.