Як брати святу воду. де можна взяти святу воду.

Свята вода має цілющі властивості, вважається, що вона допомагає при різних хворобах і нещастях. Хтось може заперечувати цей факт, це їх право. Але будь-який православний людина повинна знати, де можна набрати святої води, коли її приймати.
Інструкція
1
Коли в якійсь родині нещастя, у відчаї люди відразу ж бажають сходити до церкви, помолитися і набрати святої води. Не потрібно сперечатися зі своїм покликом душі. У будь-якому храмі ви легко зможете набрати святої води, лише візьміть з собою порожню тару. У деяких церквах вже продаються тари з наклейкою, на якій вказана молитва перед прийняттям святої води і проскури. Пам'ятайте, що ви не один, і не варто за раз наливати п'ять-десять літрів води. За один прийом рекомендується брати не більше 0, 5 л.
2
Особливою цілющою силою володіє вода, набрана в християнське свято Хрещення Господнє, яке святкується 19 січня. Вважається, що ця вода виганяє нечистих духів, очищає душу грішників, знімає депресії і зневіру. Наберіть пляшечку води в храмі 19 січня. Свята вода освячується сріблом і може зберігатися довгий час, абсолютно не псуючись. Щоб не стояти довгу чергу в це святе свято, ви можете отримувати цілющу рідину, не виходячи з дому. Опівночі з вісімнадцятого на 19-е січня з-під крана ллється саме свята вода, освячена самим Богом. Можете також в цей час скупатися під душем у своїй квартирі, особливо сміливі можуть оговтатися пірнути в ополонці.
3
Якщо ви хочете набрати святої води в якомусь певному місці, наприклад, біля могили якогось святого, то вирушайте в паломницьку поїздку. У більшості храмах ви можете уточнити розклад і варіанти поїздок. Під час туру ви відвідаєте цвинтар, де похований святий, викупаєтеся в джерелі і наберете святої води, яку також зможете зберігати у себе довгі роки.
4
Найкраще приймайте святу воду натщесерце в невеликій кількості або додайте одну краплю в склянку з водою. Сила цілющого напою може освятити всього однією краплею будь-який великий об'єм води. Перед прийняттям помоліться, перехрестилася і з благоговінням приймайте набраний дар.