Як відновити пароль без секретного питання.

З кожним днем електронна пошта стає зручною у застосуванні. Раніше було важко відновити пароль і отримати доступ до пошти, але зараз це стало менш проблематично. Ви можете дізнатися пароль ву фразу легко і не використовувати секретне питання.
Інструкція
1
Скористайтеся багаторівневою системою безпеки від зломщиків поштових адрес і отримаєте можливість доступу до інформації для забудькуватого власника пошти. В системі захисту поштових скриньок можна до електронною адресою «прикріпити» номер мобільного телефону. Потрібно ввести цифри номера в спеціальне поле віконця відновлення паролів. Якщо номери співпадуть, то на ваш стільниковий повинно прийти повідомлення з іншим паролем. Необхідно заповнити зазначені символи у вікні авторизації, потім обліковий запис стане доступна для вас.
2
Пройдіть більш складну систему з відновлення паролів, якщо у вас немає можливості дізнатися найменування пароль ного слова за допомогою мобільного телефону. Зверніться до адміністрації сайту. У листі вкажіть всі ваші дані, які ви вказували під час реєстрації. Ви повинні повідомити і дату останньої відвідуваності ресурсу під забутим паролем. Можливо, вас попросять назвати ваших останніх співрозмовників. Перевірка представленої інформації вимагає часу і займе декілька днів, тому доведеться трохи почекати. Після ретельної перевірки вам буде доступний вхід до ящика.
3
Тепер зайдіть на сайт, введіть свій нікнейм і новий пароль . Якщо ви все вказали вірно, то у вас вийде зайти на пошту.
Корисна порада
Щоб не забути свій пароль на електронну скриньку, не потрібно придумувати занадто складні паролі. Він повинен бути надійним, але легко запам'ятовується. Запишіть його в свою записну книжку або заведіть собі спеціальну папку на робочому столі комп'ютера, де ви будете зберігати всі необхідні паролі. Не забувайте і секретні питання. Краще вибрати фрази, які пропонують фахівці веб-сайту. Адміністрація сайту припускає, що таке питання ви будете пам'ятати. Наприклад, це кличка улюбленої тварини або дівоче прізвище матері.