Як відновити сертифікат Webmoney.

Система Webmoney була розроблена в суворій відповідності до вимог з безпеки інформаційного обміну і грошового обігу через інтернет. У ній передбачені три типи авторизації користувачів: файли з секретними ключами, захищені паролем; персональні цифрові сертифікати і система e-Num. Всі операції з грошовими коштами всередині системи здійснюються в захищеному режимі. Це полегшує збереження персональної і фінансової інформації, але, на жаль, ускладнює алгоритм роботи з системою.
Інструкція
1
Використання цифрових сертифікатів, зокрема, передбачає зберігання спеціального файлу-документа, закодованого цифровим підписом, на жорсткому диску комп'ютера, а також, як радить система, дублювання його на знімному носії інформації. Але людина так влаштована. що втратити навіть такі важливі файли не складає труднощів. До того ж сертифікати потрібен час від часу оновлювати, а деякі користувачі можуть фізично не зуміти цього зробити, а новий цифровий файл зберігається дуже недовго. На щастя, в системі передбачена процедура відновлення.
2
Увійдіть на сайт key.wmtransfer.com, введіть номер WMID. Якщо не пам'ятаєте свій ідентифікатор, то його можна дізнатися через сайт enter.webmoney.ru. Введіть дату свого народження. На екрані з'явиться напис "Нова заявка на відновлення контролю WMID", а на вашу електронну пошту прийде лист з подальшими інструкціями.
3
Зайдіть по зазначеній в листі посиланню, щоб підтвердити свою заявку. Система задасть кілька питань стосовно персональних даних, наприклад "Чи є у вас доступ до телефону, номер якого закінчується на ХХХХ". Якщо це останні цифри вашого мобільного номера, тисніть "Так, доступ є". Ви отримаєте sms-повідомлення з 9-значним перевірочним кодом. Введіть цей код у відповідне поле і натисніть Продовжити. Якщо повідомлення не спадає протягом тривалого часу, перевірте справність sim-карти або натисніть "sms не отримано".
4
Введіть відповідь на контрольне запитання, наприклад, "Дівоче прізвище матері". Поставте галочку навпроти "З регламентом відновлення контролю ознайомлений і згоден. Підтверджую, що я є власником WMID". Натисніть Продовжити.
5
Якщо всі дані введені правильно, ви побачите повідомлення "Заявка успішно подана", а також додаткове контрольне слово, яке необхідно запам'ятати або записати. Електронною поштою ви отримаєте посилання для відновлення сертифіката. Пароль на вхід буде переданий в наступному листі або у вигляді sms-повідомлення.
6
У більшості випадків відновлення проходить гладко, але іноді потрібно відправка сканированного заяви, завіреного нотаріусом. Якщо ви правильно ввели свої дані та відповіли на запитання, то така міра вам не загрожує.
Зверніть увагу
Посилання для відновлення стане активна не раніше 21:00 MSK в день подачі заявкі.За послугу відновлення може бути взята невелика комісія, списана з рахунку гаманця.