Як зшити коротке пальто.

Важко знайти в нинішньому сезоні дизайнера, який не включив би в свою колекцію коротке пальто . Цей одяг, найактуальнішу в осінньо-зимовий період, краще пошити завчасно до настання холодів. Пальто класичного крою зробить ваш образ жіночним, елегантним і привабливим.
Вам знадобиться
  • - Тканина;
  • - швейна машина;
  • - підкладкова тканину;
  • - гудзики;
  • - кнопки;
  • - швейна машина.
Інструкція
1
Оберіть пальто ву тканину із змішаних або вовняних волокон і тканина для підкладали. З верхньої і підкладкової тканин розкроїте по дві деталі спинки, полички, планки (цельнокроение з подбортов) і бічній частині. Потім виконайте по дві ліктьових і верхніх частини рукава, комір і стійку коміра.
2
Сшейте виточки на грудях, заутюжьте їх вниз. До поличках прітачать планки і разутюжьте шви. Деталі листочки складіть лицем до лиця і зшийте зовнішні зрізи, трохи скругл кути. Зріжте припуски якомога ближче до рядку. Виверніть листочку і пришити її до полички по входу в кишеню.
3
Над входом в кишеню і під ним виконайте рельєфний шов. Разутюжьте припуски і заутюжьте до бічного зрізу листочку. Мішковини кишень складіть з припущеннями входів в кишеню, приколіть і пришити у шва приточування листочки. Заутюжьте мішковини вперед і стачайте. Краю листочки пришийте потайними стібками вручну.
4
Виконайте середній, рельєфні і плечові шви. Цельнокроение подборта відверніть на лицьову сторону і прітачать обтачку горловини спинки. Подборта з обтачкой приколіть до зрізу горловини і пришити. Потім на час залиште їх лежати на пальто лицьовими сторонами один до одного.
5
Деталі коміра пришити до деталей стійки. Зріжте припуски і разутюжьте. Відстрочити кожну деталь близько до шву. Потім зшийте зовнішні зрізи коміра. При цьому нижній комір повинен бути трохи вже верхнього, щоб не задирались куточки.
6
Вкладіть комір між пальто і подбортами. Верхній комір вшитої в горловину подбортов з обтачкой, а нижній - в горловину пальто . Припуски разутюжьте. Відверніть обтачку вгору і стачайте припуски близько до швах, які сколоти, потім відверніть її вниз.
7
Стачайте деталі пат, виконайте ліктьові і передні шви рукавів. Вшитої рукава в пройми і пришити подплечники. Виконайте деталь хлястика і пришити його до пальто великими гудзиками, розташувавши їх по кінцях. Пришийте підкладку і підшийте пальто .
8
На подборт правої полички пришити верхні частини кнопок так, щоб з лицьового боку пальто не було видно стібків, а поверх них - великі гудзики. Нижні частини кнопок пришийте на планку лівої полички. Кінці пат з'єднайте за допомогою маленькими гудзиками.