Як зберегти встановлену програму.

Щоб працювати з файлами певного формату, на комп'ютері повинна бути встановлена програма, що розпізнає цей формат. Щоб запустилася гра, комп'ютер повинен знати, звідки зчитувати потрібну інформацію. У більшості випадків програми вимагають установки на локальний диск.
Інструкція
1
Під час установки відбувається «запис» всіх необхідних для роботи програми файлів на жорсткий диск комп'ютера, тому зберігати инсталлированную програму якимось додатковим способом не потрібно.
2
Якщо ви встановлюєте програму зі знімного носія, вставте його в пристрій для читання дисків (CD-ROM або DVD-ROM). Якщо пристрій читає диски автоматично, значити, дочекайтеся, поки запуститься файл autorun. Якщо ні - відкрийте диск і запустіть його самостійно. Якщо файл autorun відсутній, виберіть файл під назвою setup або install - це файли з розширенням .exe.
3
Якщо ви зберегли файл установки на жорсткий диск (наприклад, скачали його з інтернету) або на флеш-карту (що не має принципового значення), запустіть файл установки, якшо по ньому лівою кнопкою миші. Дочекайтеся відкриття вікна Майстра установки.
4
Дотримуйтесь інструкцій по установці: виберіть папку на локальному диску, в якій будуть збережені файли, необхідні для коректної роботи програми, підтвердіть установку. Дочекайтеся, поки всі файли будуть вилучені в зазначену вами директорію. Якщо буде потрібно, перезавантажте комп'ютер.
5
В деяких випадках установка програм може відбуватися з віртуальних дисків. Для цього потрібно за допомогою спеціальних програм (Nero, Alcohol, Daemon Tools і так далі) створити віртуальний диск і змонтувати на нього образ диска з програмою. Далі - принцип установки аналогічний описаному.
6
Після установки програми запускати її слід вже з тієї директорії, в яку вона була встановлена. Перейдіть в потрібну папку і клацніть лівою кнопкою миші по значку з ім'ям програми (наприклад, MilkShape.exe, Photoshop.exe і так далі).
7
Щоб кожен раз не відкривати безліч папок в пошуках програми, помістіть ярлик файлу запуску на «Робочий стіл». Для цього клікніть по значку файлу запуску - [ім'я файлу] .exe - правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Відправити», в підміню - «Робочий стіл (створити ярлик)».