Як закрити труби у ванній. Як закрити трубу каналізації у ванній з профілю.

Сьогодні ванну кімнату прийнято обробляти так, щоб у ній було не тільки зручно, але й приємно перебувати. Але кому сподобається, якщо на тлі красивої керамічної плитки і хромованих аксесуарів будуть стирчати потворні труби. Всі труби у ванній кімнаті треба заховати від сторонніх очей.
Вам знадобиться
  • Оцинковані профілі для гіпсокартонних систем UW50 або CW50, саморізи по металу або дереву, рівні дерев'яні бруси, дюбель-шурупи, оліфа, гіпсокартон ВГК 12,5 мм, термоізоляція, плитка або стінові панелі.
Інструкція
1
Перш ніж закривати труби у ванній, треба встановити на них термоізоляційний матеріал. Подібні матеріали продаються в спеціалізованих магазинах. Але вони бувають для різного діаметру труб, тому перед покупкою виміряйте не тільки довжину ваших труб, але і їх діаметр. Коли підходящий матеріал куплений, його треба надіти на трубу. Для цього треба розрізати термоізоляцію вздовж, розгорнути її і надіти на трубу, яку належить закривати. Термоізоляція повинна щільно прилягати до труби, але не стягувати її занадто сильно. Потім слід склеїти розріз і поперечні стики термоізоляції за допомогою скотча, щоб матеріал добре тримався на трубі.
2
Тепер можна приступати до закриття труб. Для цього насамперед треба з робити каркас. Можна виготовити каркас з брусів або оцинкованих профілів. Оцинковані профілі для гіпсосістем прикріпіть до стіни там, де проходить труба. Кріпити профілі слід за допомогою дюбель-шурупів, а між собою з'єднувати саморізами. Крок повинен складати приблизно 400-500 мм.Еслі ви вибрали брус, він повинен бути дуже рівним. Для початку 3-4 рази прооліфьте брус, потім розріжте його на потрібні відрізки. Далі треба прикріпити заготовки до стіни і скріпити між собою. Для цього так само, як і у випадку з профілем, використовуються дюбель-шурупи і саморізи, але не по металу, а по дереву.
3
Одержаний каркас треба обшити вологостійким гіпсокартоном. Гіпсокартон потрібно перед установкою 2-3 рази просочити оліфою з внутрішньої сторони. Потім слід порізати листи гіпсокартону на деталі потрібного розміру і ці деталі прикріпити до каркаса за допомогою саморізів з кроком 200-250 мм. Після цього треба поклеїти на гіпсокартоннних короб плитку або стінові панелі в тон основної обробці.
Зверніть увагу
Не слід закладати труби наглухо, треба обов'язково забезпечити до них доступ.
Корисна порада
Відстань між трубою і коробом повинно бути не менше 50 мм. Можна заповнити порожній внутрішній простір мінеральною ватою для звукоізоляції.