Як здивувати дитини.

Той, хто перестав дивуватися сам, навряд чи буде здатний здивувати кого б то не було, тим більше дитини . Тому почніть з себе. Згадайте, чому ви дивувалися востаннє і як давно це було.
Інструкція
1
Спосіб, яким ви будете дивувати вашого дитини , звичайно, залежить від його віку. Наприклад, з найменшим можна пограти в «ку-ку». Ховайтеся і визирає з різних укриттів, радісно вигукуючи «ку-ку!». Розгубленість дитини від вашого зникнення зміняється подивом і радістю при вашій появі.
2
З дитиною постарше можете пограти в гру на орієнтування з зав'язаними очима. Грати краще у дворі, де є багато вільного простору. Зауважте йому очі шарфом, розкрутіть його навколо власної осі і говорите йому, скільки кроків він повинен зробити вправо, вліво, вперед або назад. Потім попросіть його, не розв'язуючи шарфа, назвати місце, в якому він опинився. Коли ви розв'яжете йому шарф, він дуже здивується, побачивши, де опинився. Навіть якщо він вгадає це місце, він все одно здивується своєї догадливості.
3
Здивуйте дитини , розповівши йому небилицю про те, що з вами трапилося по дорозі додому з роботи. Наприклад, ви зайшли в магазин за продуктами, а скажіть, що зустріли в лісі розмовляючу білку, і вона передала для вашого синочка чи доньки ось ці смачні горішки.
4
Здивуйте дитини , проробивши щось нетипове для вас: почніть робити зарядку щоранку, зніміть разом пластиліновий мультик, зробіть стійку на голові, покажіть йому ваше рідне місто з висоти пташиного польоту, навчитеся разом ворушити вухами, розкажіть, звідки беруться діти, посадіть квіти і чекайте, коли вони розпустяться, рушайте на пошуки скарбу на дачну ділянку, купите мікроскоп і розглядайте все підряд, зводите дитини в планетарій, розкажіть йому про динозаврів і т.д.
5
Частіше ставте себе на місце дитини і дивіться на світ його очима. Для цього постарайтеся в самому собі відшукати дитини . Виховуйте у вашій дитині уважність і спостережливість, і тоді він навчиться дивуватися сам.