Як провести наукову конференцію.

Наукові конференції різняться за своїми направленностям і масштабом проведення. Якщо взяти будь-який інститут, то такі заходи можна проводити хоч щотижня, але тільки в рамках цієї організації. Але для більш значущих подій є свій покроковий алгоритм, в якому потрібно врахувати багато деталей.
Вам знадобиться
 • - план;
 • - приміщення;
 • - письмові матеріали;
 • - плакати;
 • - мультимедійне обладнання;
 • - мікрофони;
 • - роздаткові матеріали;
 • - столи та стільці;
 • - скатертини;
 • - папки з документами;
 • - питна вода і стаканчики.
Інструкція
1
Визначтеся з темою конференції. Взагалі, щоб ваше наукове зібрання мало успіх, потрібно добре продумати основну ідею конференції. Тема повинна бути актуальною, лаконічною і представляти інтерес не тільки для виступаючих, а й для глядачів. Адже найголовніше в подібних заходах - зацікавленість обох сторін. Тому зберіть колегію однодумців, щоб скласти коротку корисну тему.
2
Оповістіть заздалегідь всіх учасників. Також успіх конференцій подібного типу визначається наявністю високопоставлених гостей в науковому світі. Звичайно, все залежить від розмаху вашого форуму. У будь-якому випадку, чим більш імениті гості вас відвідають, тим буде цікавіше проводити дані збори. Подбайте про це за кілька місяців, а то й за рік так відкриття засідання! Розішліть всім гостям письмові запрошення.
3
Зробіть чіткий покроковий план проведення конференції. Тепер займіться плануванням всього заходу. Зберіть знову ж своїх однодумців і обчисліть аж до хвилини, коли і що повинно відбуватися. Напишіть всі заходи, учасників і час в стовпчик. Не забудьте робити невеликі перерви під час конференції: їх повинні бути 2-3, не більше. Перевірте його кілька разів і внесіть корективи.
4
Розподіліть обов'язки серед усіх помічників. Як тільки у вас на руках буде чіткий план конференції, розподіліть всі підготовчі заходи між співробітниками і організаторами. Прослідкуйте, щоб усе було виконано в строк.
5
Проведіть інформаційну та ресурсну підготовку. Продумайте, які роздаткові матеріали можуть знадобитися для учасників і глядачів конференції. Ними можуть буклети, роздруківки, папки, мікрофони, ручки і т.д. Зробіть так, щоб усім було комфортно і захід пройшов з користю для всіх.
6
Організуйте приміщення. Без хорошого освітленого залу неможливо провести успішний захід. Звичайно, все залежить від кількості глядачів. Важливо, щоб приміщення було містким і розташовує до роботи. Заздалегідь приготуйте необхідну кількість сидячих і запасних місць. Вимийте підлогу, вікна. Принесіть столи для членів конференції. Встановіть всю необхідну апаратуру: екран, комп'ютер, проектор, колонки, мікрофони і т.д. Дивіться по ситуації, що може знадобитися.
7
Проведіть урочисте відкриття наукової конференції. Дайте слово голові комісії даного заходу. Потім як головний організатор прослідкуйте, щоб все пройшло згідно з графіком.