Як обжимати провід інтернету.

Зараз у домашніх і невеликих офісних мережах для підключення комп'ютерів до світч або модему зазвичай використовується кабель «вита пара». Щоб з'єднання з інтернетом було стійким і працювало без проблем, важливо правильно обжати патчкорд кліпсами RJ-45.
Інструкція
1
Візьміть відрізок кручений пари потрібної довжини і обріжте захисне покриття з обох кінців приблизно на 2 см так, щоб не пошкодити ізоляцію проводів кабелю. Якщо патчкорд буде використовуватися для підключення комп'ютера до модему або свитчу, то обидва кінці обжимати за однаковою схемою; якщо для з'єднання двох комп'ютерів, то по перехресної (кросовер).
2
Пряме подключеніеРаспределіте проводки з обох кінців, щоб вони знаходилися в одній площині в такому порядку: - біло-помаранчевий; - оранжевий; - біло-зелений; - синій; - біло-синій; - зелений; - біло-коричневий ; - коричневий.
3
Вирівняйте проводки, зведіть впритул один до одного і за допомогою ножа обтискних кліщів ображати, щоб залишився приблизно сантиметр. Вилку RJ-45 поверніть фіксатором вниз і надіньте на кабель так, щоб зрізи провідників щільно, до упору, увійшли в призначені для них контактні улоговини. Захисна оболонка кабелю повинна потрапити всередину вилки, щоб оберегти провідники від зламу
4
Помістіть вилку в спеціальний паз на обтискних кліщах щільно, до упору, і стисніть ручки інструменту. Повторіть всю процедуру на другому кінці відрізка кабелю.
5
КроссоверОбрежьте захисну оболонку кабелю з двох сторін. На одному кінці розподіліть провідники таким чином, як описано вище. На іншому схема трохи зміниться: - біло-зелений; - зелений; - біло-помаранчевий; - синій; - біло-синій: - оранжевий; - біло-коричневий; - коричневий.
6
Це обумовлено тим, що в порту мережевого адаптера, що працює за стандартом Ethernet і Fast Ethernet, контакти 1 та 2 використовуються для передачі сигналу, а 3 і 6 - для прийому. Перехресна схема необхідна, щоб «ті, хто слухає» контакти одного адаптера з'єднувалися з «передавальними» контактами іншого, і навпаки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fTk0Fj4leG8