Як встановити програму в комп'ютер.

Текстові документи, зображення, тривимірні об'єкти - все це файли різного типу. Для того щоб відкрити їх, на комп'ютері має бути встановлено відповідний додаток, здатне розпізнати тип файлу по його розширенню і прочитати. Щоб встановити програму, необхідно виконати ряд дій.
Вам знадобиться
  • -установочний диск або файл установки
Інструкція
1
Якщо ви встановлюєте програму з диска, вийміть диск з боксу, у пристрій для читання дисків (DVD-ROM або CD-ROM) таким чином, щоб сторона диска з інформацією була звернена вниз, а сторона з маркуванням (назвою програми або виробника диска) - вгору. Закрийте дисковод.
2
Якщо диски на вашому комп'ютері запускаються автоматично, дочекайтеся появи вікна установки - для цього не треба натискати ніяких кнопок і клавіш. Якщо автоматичний запуск відключений, перейдіть в папку «Мій комп'ютер», відкрийте пристрій зі знімним носієм звичайним способом.
3
Знайдіть на відкрився диску файл під назвою autorun, setup або install. Зверніть увагу, що розширення у цих файлів .exe. Після виклику даного файлу відкриється вікно інсталятора, - дотримуйтесь його вказівок. У тому випадку, якщо файл установки .exe вже знаходиться на жорсткому диску (наприклад, ви завантажили його з інтернету), просто клікніть по ньому лівою кнопкою миші.
4
За умовчанням програми встановлюються на локальний диск С. Якщо необхідно, змініть директорію. Дочекайтеся, поки всі необхідні файли програми будуть витягнуті і записані на локальний диск вашого комп'ютера, закрийте вікно установника. Якщо буде потрібно, перезавантажте комп'ютер.
5
Встановлена програма тепер буде знаходитися в тій директорії, яку ви обрали при установці. Якщо ярлик на «Робочому столі» не був створений автоматично, створіть його самостійно. Перейдіть в папку з встановленою програмою, виберіть значок файлу запуску ([ім'я програми] .exe), клікніть по ньому правою кнопкою миші, у випадаючому меню і підміню виберіть команди «Відправити», «Робочий стіл (створити ярлик)».
Зверніть увагу
Установка деяких програм передбачає створення образу диску у віртуальному дисководі. Після того, як образ диска буде змонтований, принцип установки програми нічим не відрізняється від способу, описаного в інструкції.