Як підвищити еластичність шкіри.

Більшість представниць жіночої статі дуже уважно стежить за станом шкіри свого обличчя і тіла. Але з часом шкіра втрачає свою еластичність і пружність. Відбутися це може в результаті незбалансованого харчування, впливу поганої екології, швидкого схуднення, вагітності, пересушування шкіри , неправильного догляду за нею. Підвищити еластичність шкіри можна, включивши в щоденний раціон харчування деякі продукти.
Інструкція
1
На довгий час зберегти еластичність шкіри здатне регулярне вживання в їжу гречаної крупи. Причому готувати з неї можна не тільки кашу, а й інші страви. До складу цього продукту входить величезна кількість рутина, речовини, що уповільнює процес появи зморшок. Дієтологи не дарма називають гречану крупу антивікової.
2
Відмінно зберігає пружність і еластичність шкіри кремній. В народі його називають елементом молодості. Кремній у великій кількості міститься в різних крупах, висівках, деяких ягодах і фруктах. Присутній цей чудодійний елемент і в моркві, капусті, свіжої зелені, огірках, а також в пророслих насінні злаків.
3
Нееластична і бліда шкіра свідчить, як правило, про брак в організмі заліза. Щоб заповнити запаси цього важливого елемента, частіше слід вживати в їжу гречану і вівсяну крупу, червоне м'ясо і печінку, телятину і кролятину, а також яєчний жовток. Підтримуюче еластичність шкіри залізо присутній в курці, свинині та баранині, правда кількість його в цих продуктах невелика.
4
За пружність і гладкість шкіри відповідає і селен. Ті, хто регулярно вживають в їжу продукти, багаті селеном, за еластичність своєї шкіри можуть не турбуватися. Цей мінерал міститься в кокосових горіхах, тунці та сардині, свинячий та яловичої печінки, в зернах пшениці, в яйцях і часнику.
5
Чи не дозволить втратити шкірі пружність і регулярне вживання в їжу продуктів, багатих цинком. До таких належать: морепродукти і риба, пшеничні висівки, теляча печінка, гарбузове насіння, какао, дріжджі, гриби і горіхи.
6
Щоб шкіра довго залишалася еластичною, пружною і гладенькою, з щоденного раціону харчування рекомендується виключити смажені, жирні, надто солодкі і солоні страви, а також гострі приправи і соуси.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yesIn_xtQ1w