Як перевірити тонкий кишечник. перевірка кишечника відео.

При захворюваннях тонкого кишечника для постановки правильного діагнозу використовується кілька методів обстеження. Вибрати найбільш підходящий може тільки професійний лікар. Як перевіряють тонкий кишечник?
Інструкція
1
Для постановки діагнозу зверніться до гастроентеролога. Обстеження тонкого кишечника неможливо за допомогою ФГС або колоноскопії. Один з найпоширеніших видів досліджень - рентгенографія. В організм хворого вводять контрастну речовину, як правило, це барій. Вам запропонують випити барієву суспензія (на вигляд вона трохи нагадує йогурт, різкого смаку не має) і почекати 5-6 годин, щоб речовина поширилося по всьому петлям і вигинів тонкого кишечника . Потім обстежують за допомогою рентгенівських променів. Процедура безболісна і безпечна. Вона допомагає встановити наявність таких порушень, як дискінезія різних видів, ентерит, непрохідність. По завершенні обстеження лікар ставить діагноз і призначає дослідження.
2
Одним з нових методів перевірки стану тонкого кишечника є введення в організм ендоскопічної відеокапсули. Це невелике за розміром пристрій, який дають проковтнути хворому. «Подорожуючи» по кишечнику, апарат фотографує його зсередини і передає знімки на спеціальний пристрій. Даний спосіб не викликає у пацієнта абсолютно ніяких незручностей і дає повну і надійну інформацію. На жаль, оснащені даним приладом поки що далеко не всі лікарні.
3
Традиційними методами обстеження тонкого кишечника є пальпація (промацування), аускультація (вислуховування), вимірювання температури тіла хворого і виявлення суб'єктивних симптомів: характер і тривалість болю, наявність блювоти і нудоти, розлади стільця. За цими ознаками лікар зможе визначити причини захворювання і поставити правильний діагноз. Додатково може бути призначено УЗД органів черевної порожнини, яке допоможе виявити наявність абсцесів, вільної рідини та інших відхилень від норми.