Як приймати настоянку чистотілу.

Чистотіл - багаторічна дикоросла рослина сімейства макових, яке в Росії зустрічається майже всюди. Воно містить безліч алкалоїдів, що розрізняються за фізіологічного впливу на організм людини.
Інструкція
1
Для приготування водного настою дві чайні ложки сухого чистотілу залийте склянкою крутого окропу і настоюйте протягом години. Приймайте по півсклянки за 15 хвилин до їжі два-три рази на день. Цей настій має сечогінну, проносне і жовчогінну дію.
2
Іноді настій чистотілу використовують для лікування онкологічних захворювань. Офіційна медицина скептично ставиться до цього засобу, тому застосування препаратів чистотілу має бути узгоджене з лікарем і не скасовує його призначень. Для отримання соку чистотіл збирають до середини літа. Підкопати рослина під корінь, обтрусіть його від землі, промийте в проточній воді і злегка обсушити. Відіжміть сік через марлю, пропустивши попередньо траву через м'ясорубку.
3
Змішайте сік з горілкою у відношенні 1: 1. Використовувати спирт не можна, тому, за деякими відомостями, він знищує корисні властивості чистотілу . Наполягайте суміш два тижні в темному місці, струшуючи ємність кожні два дні. Існують різні схеми прийому цього настою.
4
Царська схема: - в перший день додайте краплю настою на 50 мл води. Випийте вранці, за годину до їжі; - На другий день - дві краплі.
5
Збільшуйте дозу по краплі щодня, доводячи до 15 крапель. Через 2 тижні зробіть перерву на 5 днів. У цей час пийте настій глоду, розторопші, ромашки та інших лікарських трав. Після перерви збільшуйте дозу по краплі в день, доводячи її до 20 крапель. Якщо організм погано реагує, поверніться до тієї концентрації, при якій ви себе почували комфортно. Через кожні два тижні прийому препарату робіть перерву на 5 днів.
6
Інший варіант: 10 крапель настоянки додайте в 100 г кип'яченої води і приймайте три рази на день за годину до їжі протягом 5 днів. Починаючи з 6-го дня, додавайте по 1 одній краплі настою протягом 5 днів так, щоб на 10-й день концентрація була 15 крапель на 100 г води. Після цього зробіть 5-денну перерву.
7
Знову починайте додавати по 1 краплі настою в воду протягом 10 днів, уважно прислухаючись до організму. Якщо відчуєте дискомфорт, поверніться до безпечної дозі. Через 10 днів знову зробіть перерву на 5 днів. У перервах приймайте настої лікарських трав.