Як вилікувати нежить у новонародженої дитини.

Новорожденнние дітки легко схильні до переохолодження і навіть найменша зміна або перепад температури може призвести до нежиті , який неважко розпізнати по виділенню з носа і плаксивості малюка під час прийому їжі. Але щоб малюк зміг безперешкодно дихати, нежить треба лікувати якомога швидше.
Інструкція
1
Почніть лікування нежиті у новонародженого з загальних заходів, що полегшують стан дитини і сприяють його швидкому одужанню. Для цього дрібно наріжте цибулю і розкладіть його в декількох місцях в кімнаті новонародженого, але не занадто близько до дитини. Фітонциди, що містяться в цибулі, надають знезаражувальне дію. Ці заходи необхідні, оскільки частою причиною нежиті є вірусна інфекція.
2
Створіть у кімнаті малюка постійний доступ свіжого повітря. Однак стежте за тим, щоб він був не прохолодним і досить вологим, оскільки сухе повітря ще більш пересушує слизову носа і позбавляє її власної захисної функції. Для зволоження поставте в кімнаті 1-2 банки з водою, а краще повісьте мокрі пелюшки.
3
Зігрівайте ноги малюка грілкою. Також одягніть вовняну жилетку та шкарпетки. Шерсть добре утримує тепло, яке в лікуванні нежиті є одним з основних умов. Одночасно проводите місцеве лікування. Це очищення носа від слизу для відновлення дихання і застосування протизапальних засобів для зменшення набряку.
4
Для очищення носа використовуйте шприц або маленьку спринцівку. Обережними рухами, щоб не поранити слизову, відкачайте виділення з носа. Далі закапайте 1-3 краплі морквяного соку в кожну ніздрю. Таке смачне лікування нежиті у новонародженого не завдасть неприємних відчуттів ні малюкові ні мамі. Закопуйте морквяний сік 3 рази на день і тільки в очищені носові ходи.
5
Намагайтеся не допускати зелених (гнійних) виділень з носа. У цьому випадку знадобиться більш радикальний спосіб лікування нежиті у новонародженого з використанням сольового розчину для промивання.
6
Якщо ж момент упущений, для приготування такого розчину розведіть йодовану велику сіль до утворення слабо-солоного смаку. Наберіть його в спринцівку. Візьміть малюка на руки спиною до себе. Трохи нахиліть його над ванною і обережними рухами вливайте всю рідину по черзі в кожну ніздрю.
7
Після промивання носа якийсь час ще потримайте малюка в положенні на животі. Ні в якому разі не кладіть його на спину або бік, оскільки вода може проникнути по евстахиевой трубі в середнє вухо і викликати запальний процес. Далі використовуйте краплі для носа, призначені спеціально для новонароджених. І тільки через 3 дні застосовуйте природні засоби, наприклад, той же морквяний сік.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nwloxCnssQ4
Зверніть увагу
Дітям першого місяця життя не проводьте промивання носа, а замість морквяного соку закопуйте в ніс по кілька крапель грудного молока.