Як підключитися до інтернету через adsl-модем.

ADSL - це технологія, яка перетворює аналоговий сигнал, переданий по телефонний лінії, в цифровий. ADSL- модем дозволяє одночасно використовувати і телефон, і високошвидкісне підключення до інтернету.
Інструкція
1
Підключіть телефонну лінію до гнізда Line сплиттера. До роз'єму Phone підключіть телефон, до гнізда Modem - ADSL- модем . Спліттер розділяє сигнал в телефонній лінії на звичайний телефонний і високочастотний модем ний і захищає телефонний апарат від ВЧ сігналов.Еслі у вашому будинку є інші телефонні апарати, підключіть їх до телефонної лінії через мікрофільтри. Перевірте, чи працює телефон.
2
Підключіть ADSL- модем , в зависмости від його типу, або до роз'єму мережевого адаптера, або до USB. Біля роз'єму мережевої карти повинен заблимати індикатор, зазвичай зеленого кольору. До гнізда Power на задній панелі модем а підключіть блок живлення. Блок живлення включите в електромережу.
3
Запустіть будь-який браузер і введіть в адресний рядок 198.162.1.1 для входу в настройки ADSL- модем а. У діалоговому вікні потрібно ввести логін і пароль. Ці значення вказані в керівництві користувача в комплекті поставки, і, як правило, рівні "admin", "admin".
4
Знайдіть пункти меню, в яких визначаються значення параметрів Mode, VPI, VCI. Типово модем налаштований для роботи в режимі Bridge («Міст»), VPI = 0, VCI = 35. Ваш провайдер повинен надати вам дані для настройки ADSL- модем а.
5
Зайдіть в «Панель управління» з меню «Пуск» і розкрийте піктограму «Мережеві підключення». Вибирайте «Створення нового підключення» і натисніть «Далі». Відзначте пункт «Підключити до інтернету» і продовжуйте роботу, натиснувши «Далі».
6
Поставте перемикач в положення «Встановити підключення вручну» і командуйте «Далі». Вибирайте пункт «Через високошвидкісне підключення, запитуюча ім'я і пароль» і тисніть «Далі». У новому вікні введіть ім'я нового швидкісного з'єднання і продовжуйте роботу, натиснувши «Далі».
7
В діалоговому вікні «Деталі облікового запису» введіть у відповідні поля логін і пароль, які вам видав провайдер. Підтвердіть пароль і натисніть «Далі» для завершення установки.
8
В останньому вікні відзначте прапорцем пункт «Додати ярлик підключення на робочий стіл» і клацніть «Готово». З'явиться вікно підключення до інтернету. Натисніть кнопку «Підключення». Якщо ви все зробили правильно, з'єднання пройде успішно.