Як зшити плаття-балон. викрійки суконь із спідницею балон.

Сукня з спідницею- балоном виглядає дуже красиво і жіночно. Шиється воно обов'язково відрізним по лінії талії. Самая клопітна частина роботи - зшити спідницю сукні-балона. Причому, зшити її можна декількома способами.
Вам знадобиться
 • - тканина з креш-ефектом (або немнущіхся) - для спідниці-сонце-близько 5м, для спідниці-конуса - близько 3м;
 • -х/б тканину на подклад - 1м;
 • -ніткі в колір тканини.
Інструкція
1
Сукня з спідницею- балоном вельми проблематично гладити. Використовуйте для шиття немнущуюся тканину або тканину, вже «мятую», з креш-ефектом. Наприклад, візьміть жатую тафту.
2
Викроїте з тканини конічну спідницю. Якщо ви хочете пишний балон, розкроїте спідницю-сонце. Якщо необхідна не надто пишна спідниця - обмежтеся конусом. Додайте до потрібної довжини спідниці приблизно 30см.
3
Сукня -баллон обов'язково повинно мати підкладку. Верх підкладали кроїться аналогічно верху сукні. Низ підкладали є пряму спідницю. Довжина її повинна бути на 10см коротше спідниці в готовому вигляді.
4
Стачайте бокові шви спідниці, нижній зріз подолу прісоберіте до ширини низу спідниці підкладали. Якщо підклад ви теж робите відрізним, то відразу стачайте низ спідниць. Тепер вам залишається тільки вивернути спідниці, трохи змістити верхню спідницю в сторону щодо нижньої для отримання гарних хвиль і прітачать до ліфа сукні.
5
Якщо ж подклад сукні ви робите цельнокройним, то пришийте верх спідниці-балона до ліфа сукні. Тепер змітайте низ спідниці-балона та спідниці підкладали. При цьому верхню спідницю трохи сместите щодо нижньої - цей поворот утворює ті найкрасивіші фалди. Правда, зшивати спідниці в цьому випадку вам доведеться вручну, потайним швом.
6
Якщо плаття-балон ви шиєте з тканини, яку потрібно обов'язково гладити, можна зібрати спідницю по-іншому. Розкроїте спідницю чверть сонця або полусолнце. Нижній край спідниці присборить. Приметайте його потайними стібками до вивороту на висоті приблизно 10см від краю спідниці. Звичайно, це буде не зовсім балон, але виглядати така спідниця теж буде дуже красиво.
7
Можна по подолу спідниці зробити невеликий підворіт-кулиску. Кроіте спідницю приблизно в чверть сонця або полусолнце. Край спідниці подверніте приблизно на 2 см. Ви отримаєте кулиску. В неї вставте шнурок або стрічку, збоку зав'яжіть красивий бант. Якщо таке варіант не здається вам витонченим, пришити до подолу спідниці манжет. Попередньо прісоберіте поділ спідниці до необхідної ширини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pZT_K8mKW2g
Корисна порада
Якщо ви хочете візуально зменшити пишність стегон, розкроїте верхню спідницю-балон з кокеткою.
спідниця- балон виглядає як сложноскроенное виріб завдяки об'ємному подолу і чітко прокладеним драпіровкам. Цей ефект досягається за рахунок різного розміру спідниці і підкладки, побудованих за схемою самого звичайного полусолнце.
Вам знадобиться
 • - папір;
 • - сантиметрова стрічка;
 • - олівець;
 • - лінійка;
 • - циркуль;
 • - ножиці;
 • - тканина;
 • - швейна машинка.
Інструкція
1
Зніміть мірки, які знадобляться для побудови викрійки. Обчисліть полуобхват талії, вимірявши її обсяг по самому вузькому місцю і розділивши результат на два. Від лінії талії відміряйте бажану довжину подолу (найчастіше його роблять трохи вище коліна).
2
Обчисліть радіус вирізу для пояса спідниці. Для цього до напівобхвату талії додайте від 0,5 до 1 см на вільну посадку, вийшла цифру помножте на дві третіх і відніміть від результату два.
3
Розрахуйте, яка кількість тканини вам знадобиться. Довжина полотна вийде, якщо до довжини спідниці додати величину радіуса, який ви тільки що знайшли, помножити це число на два і додати сорок. Ширина шматка тканини знаходиться за наступною формулою: довжина спідниці плюс радіус виїмки для пояса плюс п'ять.
4
Побудуйте викрійку. Накресліть квадрат зі стороною, що дорівнює довжині спідниці. У його верхній лівий кут поставте вістря циркуля і окресліть коло з обчисленим в п.2 радіусом. Точку перетину кола з верхньої стороною квадрата перенесіть на 1 см вправо, з лівою стороною - на 2 см вниз.
5
Від отриманих точок по верхньому і боковому краю відкладіть величину, рівну довжині спідниці. З'єднайте кінці відрізків за допомогою циркуля (його ніжку поставте в верхній лівий кут квадрата).
6
Для викрійки зовнішньої частини балона збільште довжину подолу на 25 см, для под'юбніком - скоротіть на 10 см.
7
Перенесіть обидві викрійки на тканину для спідниці і підкладки і виріжте деталі. Змітайте частини по бічних швах, потім з'єднайте верхню і нижню спідниці по лінії подолу. Після цього прошийте їх по поясу, залишивши кулиску для гумки. Приміряйте балон - якщо спідниця сидить добре, прострочите всі шви на швейній машинці.
Корисна порада
Можна домогтися ефектного розподілу складок по подолу спідниці, якщо зробити різними не тільки довжину її деталей, але і ширину. Викрійку підкладки зробіть на кілька сантиметрів вже, а при сточуванні на поверхні верхньої спідниці закладіть складки так, щоб її ширина зрівнялася з под'юбніком.