Як змінити картинку робочого стола. Як підігнати картинки для робочого столу за розмірами.

Картинки, які ми встановлюємо на робочий стіл, називаються шпалерами (від англ. "Wallpaper"). Вони дійсно являють собою якісь фотошпалери, які відображають стиль і настрій користувача комп'ютера. Одна і та ж картинка на робочому столі швидко набридає, і для різноманітності її можна поміняти.
Інструкція
1
Робиться це дуже просто. Клікніть на порожньому місці робочого столу правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть "Персоналізація". У вікні, внизу, ви побачите смужку з керуванням персоналізацією фону, кольору вікон, звуків і заставки. Нас цікавить фон. Клікніть по посиланню «Фон робочого столу».
2
У вікні вибору фонового зображення в випадаючому меню виберіть стандартні зображення Windows або картинки з бібліотеки зображень, а також ви можете вибрати суцільний колір. Якщо фотографія або зображення, яке ви хочете встановити на робочий стіл, знаходиться в якій-небудь створеної вами папці, натисніть кнопку «Огляд ...» поруч з випадаючим меню. Після цього в який з'явився провіднику виберіть ту папку, де знаходиться картинка, і превью зображення відобразиться в поле з картинками. Клацніть лівою кнопкою миші по картинці один раз і натисніть «Зберегти зміни».
3
Для налаштування відображення шпалер на екрані використовуйте кнопку «Положення зображення» у вікні вибору фонового малюнка. Картинку можна розташувати по центру, розтягнути, замостити, заповнити нею робочий стіл і підігнати під розмір екрану.