Як підключити пожежний датчик.

Чи засіб, що може вчасно оповістити про насування пожежу? Так, це пожежний датчик, іноді це пристрій ще називають детектором диму. Це пристрій, незважаючи на свої малі розміри, є надійним охоронцем безпеки. Встановивши пожежний датчик і підключивши його, можна зробити своє життя ще безпечніше.
Вам знадобиться
  • - пожежний датчик;
  • - рулетка;
  • - олівець;
  • - двожильний провід;
  • - резистор;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Визначте необхідну кількість пожежних датчик ів. Кількість цих контролерів обчислюється, виходячи з площі приміщення, в якому ці пристосування будуть встановлені, і висоти його стелі. У відповідності з діючими нормативами, якщо висота приміщення не перевищує 3,5 метрів, то на площу 80 квадратних метрів встановлювати слід один пожежний датчик. Однак на підставі правил пожежної безпеки навіть у самій маленькій кімнатці потрібно встановити, як мінімум, два датчик а. Зважаючи на це, вам знадобиться, щонайменше, два детектора диму.
2
Виконайте розмітку тих місць у приміщенні, де будуть встановлюватися пожежні датчик і. Пам'ятайте, що відстань між ними не повинно бути більше дев'яти метрів, при цьому відстань від стіни - не більше 4,5 метрів. Це правило поширюється в тому випадку, якщо висота приміщення менше 3,5 метрів і стеля однорівневий, тобто, немає ніяких перепадів і «апендицитів». Разом з тим, відповідно до діючих правил стельові детектори диму повинні бути встановлені на стелі так, щоб відстань від найближчої стіни та освітлювального приладу становило мінімум 300 міліметрів. Настінні же пожежні датчик і встановлюють на відстані 200 міліметрів від стелі.
3
Для підключення пожежних датчик ов використовуйте двожильних провід. Підключіть детектори диму послідовно, а в колодці останнього встановіть резистор.
4
Протестуйте підключений пожежний датчик: проведіть полум'ям гарячої свічки біля детектора диму.
Зверніть увагу
Як мінімум раз на місяць міняйте старі батарейки, встановлені в пожежних датчиках, на нові.
Корисна порада
Догляд за пожежними датчиками важливий не менше, ніж правильне підключення. Регулярно обтирають детектори диму від пилу, адже в іншому випадку в їх роботі почнуть проявлятися збої.