Як навчитися в'язати самостійно.

Ручне в'язання - один з найпопулярніших видів рукоділля. Якщо ви вирішили навчитися цій майстерності самостійно, слід запастися терпінням і обов'язково вірити у свій успіх.
Вам знадобиться
  • Гроші, самовчитель з в'язання, відвідування курсів з в'язання, журнали, інтернет.
Інструкція
1
Оберіть вид в'язання, якому ви хочете навчитися. Це можна робити на спицях і гачком. Можна освоїти і туніську техніку в'язання. До речі кажучи, дуже часто при виготовленні виробів використовуються кілька способів в'язання. Наприклад, щоб зшити деталі, виконані спицями, доведеться оволодіти основними прийомами по вив'язування петель гачком.
2
Використовуйте книги. Зараз у продажу можна знайти досить багато різноманітних самовчителів по будь-якому виду в'язання. Всі вони мають наочні ілюстрації та фотографії.
3
Відвідайте спеціальні курси. При штудіюванні книг у вас можуть виникати різні труднощі, наприклад, при читанні схем або описів. На курсах майстер допоможе вам розібратися з пров'язуванням основних елементів, дасть докладні рекомендації, щоб ви змогли далі самостійно орієнтуватися в цій області і успішно оволодівати цим видом рукоділля.
4
Використовуйте інтернет-сайти для навчання. На багатьох з них є відео-уроки, а також зворотній зв'язок з майстром і численні форуми. Дотримуючись порад професіоналів, можна в короткі терміни освоїти основні правила.
5
Попросіть майстер-клас у своїх знайомих, які вміють в'язати. Так ви зможете детально вивчити основні прийоми і засвоїти їх. Намагайтеся більше уваги приділяти набуттю практичних навичок.
6
Коли ви вчитеся в'язати самостійно, не поспішайте. Цей процес вимагає великої посидючості і знань про матеріали, фурнітуру та інструментах. Навчитися вив'язувати основні петлі не так важко. А от щоб зв'язати комфортні і красиві речі собі і близьким, буде потрібно час.
7
Приділіть увагу журналам з в'язання. У багатьох з них розміщуються докладні навчальні курси. Виберіть для себе зрозумілі покрокові інструкції та рекомендації. Приступаючи до в'язання виробів з журналів, починайте з невеликих речей. Виконуйте всі побажання і рекомендації, прописані в інструкції, не поспішайте. Тоді ваша перша річ вийде вдало, а ви зможете далі вчитися більш складних прийомів.