Як навчитися в'язати мережі.

Як правило, всі рибальські пристосування виготовляють з сіткового матеріалу, який в'яжуть з ниток, званих дель. Перевага цих ниток перед іншими в тому, що вони міцніші і не схильні до гниття. Тому перш ніж відправитися на рибалку, потрібно навчитися в'язати мережі .
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - човник;
  • - дощечка;
  • - рубанок;
  • - наждачний папір;
  • - гвоздик або гачок;
  • - зволікання.
Інструкція
1
Виготовте тоненьку дощечку-поличку (її товщина повинна становити приблизно 2-3 міліметри, а довжина - 15 сантиметрів). Ширина цієї полички вибирається залежно від розміру осередку. Ребра полички підточить і злегка закруглите. А потім цю дощечку відшліфуйте.
2
Обведіть нитку двічі навколо дощечки і, обв'язавши її, зніміть. Обв'язують дель наступним чином: намотайте нитку на човник і обмотайте її навколо шпенька з іншого боку цього човника. Пам'ятайте: робоча нитка не повинна проходити через ребро шпенька.
3
Отриману петельку надіньте на гвоздик або крючочек: зробити це треба так, щоб вузлик виявився посередині між гачком і кінцем петельки. Після цього в ліву руку візьміть поличку, а правою рукою обведіть нитку поверх полички, просмикуючи човник в комірку: нитка натягуйте так, щоб край полички максимально наблизився до краю вічка. Потім краюшек вічка притисніть вказівним пальцем лівої руки до ребра полички.
4
Відведіть човник вліво, залишаючи петлю робочої нитки поверх натягиваемой осередки. Після цього в залишену петлю просмикніть човник (знизу), одночасно обводячи ниткою вічко, яка притиснута пальцем до полички. Потім витягніть нитку: на притиснутою осередку між ребром полички і пальцем затягнеться вузол.
5
Коли вічко буде зав'язана, зніміть її, а після під її край підставте поличку. Потім обведіть робочу нитку над поличкою і Протягніть човник в клітинку (знизу вгору), після чого простягніть край дощечки до кінця вічка і зав'яжіть вузол.
6
Продовжуйте в'язати ланцюжок ячей, поки їх не буде необхідна кількість. Після всього цього пов'язану ланцюжок ячей закріпіть на дроті, поруч - наступну і т.д. З'єднайте між собою окремі ланцюжки ячей: двічі протягніть човник в кожну пару ячей, кромки яких знаходяться поруч один з одним, а через п'ять ячей зробіть вузол.
Зверніть увагу
Поєднуючи окремі ланцюжки ячей, гарненько їх натягніть, інакше, мережа вийде нерівною.
Корисна порада
Уміння в'язати мережі стане в нагоді, коли раптом знадобиться полагодити рибальську мережу або виготовити віконниці пастку.