Як малювати тріщини.

Обробка фотографій за допомогою софта Photoshop дозволяє зробити ці знімки незвичайними. Чого коштуватиме лише фотографія, прикрашена красивими гуркотом блискавки, або з намальованою оригінальної тріщиною.
Вам знадобиться
  • - фотографія;
  • - персональний ПК;
  • - ПО Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть на комп'ютері програму Photoshop і відкрийте фотографію, в якій будете малювати тріщину: це може бути, наприклад, фото будинку в селі.
2
На панелі інструментів Photoshop виберіть Pencil tool і встановіть діаметр 1 PX. Потім, клікнувши на «Create a new layer», створіть новий шар і назвіть його «White crack».
3
Утримуючи ліву кнопочку комп'ютерної миші в лівому верхньому кутку, ведіть тріщину, намалювавши її приблизно на 1/5 від її запланованої довжини. Потім відпустіть ліву кнопку миші і, не переміщаючи маніпулятор, натисніть на клавіатурі «]» (цим дією ви збільшите діаметр використовуваного олівця). Продовжуйте далі малювати з того місця, де зупинився курсор мишки. Намалюйте ще 1/5 частина тріщини і знову відпустіть кнопку маніпулятора, а потім натисніть «]». У підсумку тріщина повинна бути намальована п'ятьма олівцями з різними діаметрами.
4
Переконайтеся в тому, що намальована тріщина вийшла з плавними вигинами і гострими кутами. Якщо вона вийшла занадто гострою, то, використовуючи маску Add layer mask, кілька «пом'якшите» гострі частини тріщини .
5
Переконайтеся в тому, що на передньому плані встановлений чорний колір, після чого пройдіться по краях тріщини чорною фарбою, зробивши зображення реалістичніше.
6
Утримуючи ескіз шару лівою кнопкою комп'ютерної миші, перетягніть його на Create new layer. Перейменуйте цей шар Black crack. Инвентирующем тріщину, натиснувши комбінацію клавіш «Ctrl + I»: на фото тріщина не буде виглядати такою чорною як на ескізі. Змініть режим накладання шару Black crack, встановивши наступні показники: opacity - 100%, а Fill - 85%.
Зверніть увагу
Всі зміни зберігайте, інакше у випадку зависання ПК робота зникне!
Корисна порада
Щоб зробити передній план тріщини і фон чорно-білим, натисніть на клавіатурі букву «D». Буква «Х» використовується для перемикання фону і переднього плану в кольоровий режим.