Як полагодити скутер.

Щоб навчитися самостійно ремонтувати свій скутер , необхідні спостережливість, логіка і елементарні знання конструкції апарату. Всі ці навички разом з практичними уміннями допоможуть вчасно виявити і швидко ліквідувати дрібні несправності.
Вам знадобиться
  • - набір ріжкових і накидних ключів, торцевих головок;
  • - викрутки з плоским і хрестоподібним лезом;
  • - тестер, ізоляційна стрічка.
Інструкція
1
Якщо не запускається двигун, перевірте, довернуть чи ключ у замку запалювання до потрібного положення, що не натиснуто чи важіль одного їх гальм. Перевірте справність лампочки стоп-сигналу або її електроланцюзі. Подивіться і за потреби замінити запобіжник в основному ланцюзі електростартера. Перевірте клеми на акумуляторної батареї. Зачистіть їх від оксидів, виміряйте напругу АКБ і зарядіть, якщо потрібно. Тимчасово можете запускати скутер кікстартера.
2
Перевірте справність ланцюга електростартера. Зачистіть контакти на реле і стартері, продзвоните реле, обмотки стартера і електропроводку скутер а. Якщо кікстартер прокручується, перевірте і замініть дефектні шестерні кікстартера або храповика. Відкрутіть дренажний гвинт камери поплавця карбюратора. При відсутності в ньому бензину прочистите фільтр бензокрана і продміть паливопровід, перевірте справність самого бензокрана, герметичність вакуумного шланга його управління. Якщо заїдає паливний клапан карбюратора, зніміть кришку камери поплавця і очистіть сідло клапана. Якщо це не допоможе, замініть клапан.
3
Викриття свічку. Якщо вона покрита шаром незгорілого палива, розберіть карбюратор, перевірте рівень палива в камері поплавця і прочистіть повітряний фільтр. Перевірте справність автоматичного пускового збагачувача і іскру на свічці запалювання. При її відсутності зачистите електроди свічки наждачним папером або замініть. Якщо це не допоможе, перевірте справність інших елементів системи запалювання.
4
При нестійкій роботі двигуна перевірте герметичність кріплення впускного патрубка карбюратора і замініть прокладку. Замініть сальники коленвала. Відкрутивши дренажний гвинт камери поплавця, позбудьтеся води в ній. Продуйте жиклери і канали карбюратора. Замініть бензин в баку. Викриття свічку запалювання. При наявності води на ізоляторі і електродах позбудьтеся від неї в камері поплавця карбюратора, відвернувши дренажний гвинт.
5
При наявності чорного маслянистого нагару на ізоляторі і електродах свічки, замініть її на аналогічну, з меншим калильним числом. Перевірте і прочистіть вентиляційний отвір в кришці паливного бака. За допомогою компрессометра перевірте компресію. Якщо вона не відповідає нормі, замініть поршень, циліндр і поршневі кільця. При наявності маслянистих слідів на голівці й циліндрі замініть прокладку під головкою циліндра або підтягніть гайки її кріплення із зусиллям і у черговості, рекомендованої керівництвом по ремонту.
6
При наявності сторонніх звуків на працюючому двигуні відрегулюйте теплові зазори в приводі клапанів чотиритактних двигунів. Перевірте натяг і відрегулюйте ланцюг приводу клапанів. Зношені шківи, ролики та інші деталі варіатора замініть на нові. Якщо двигун глухне при різкому відкритті дросельної заслінки, перевірте, чи достатній прогрів двигуна, перевірте регулювання карбюратора і його головну дозирующую систему, правильність роботи варіатора.
7
Якщо двигун не набирає обертів, димить, витрачає багато палива, а на електроді свічки запалювання утворився чорний наліт, відрегулюйте карбюратор або встановіть головний паливний жиклер меншого перетину. При наявності детонації і білого нальоту на свічці - також відрегулюйте карбюратор або встановіть головний паливний жиклер більшого перетину. Крім того, перевірте затурканість глушника, каналів і вікон циліндра. Прочистіть їх. Якщо глушник прочистити неможливо, замініть його.
8
Якщо під час поїздки двигун починає втрачати потужність, перевірте лопаті крильчатки вентилятора і кожухи на двигуні повітряного охолодження. Пошкоджені, зламані і розколоті замініть. На двигуні рідинного охолодження перевірте підтікання охолоджуючої рідини по зміні її рівня в бачку. При необхідності замініть водяний насос, термостат, радіатор.
Який би у вас не був скутер, з ним може статися поломка з вини виробника, самого водія або з причини поганих доріг. Або ви могли придбати скутер, який не заводиться, а може, просто експлуатували його занадто довго. Якщо у вас немає особливого бажання платити гроші за ремонт або причина поломки скутера незначна, то можна спробувати відремонтувати його самостійно.
Вам знадобиться
  • - спеціалізована ключі (свічар, накидной, ріжковий);
  • - викрутки (хрестова, плоска);
  • - знімачі, компрессометр та інші інструменти по необхідності.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до ремонту скутера, слід провести його діагностику. Основний принцип пошуку несправностей такий: потрібно поетапно виключати різні фактори (елементи системи), щоб визначити причину несправності в якому-небудь з них. Тому виробляєте діагностику в суворій послідовності, від початку ланцюга до кінця. Наприклад, якщо відсутня іскра, не потрібно відразу ж міняти комутатор: спочатку переконайтеся, що у вас справний генератор, після цього протестуйте проводку і т.д.
2
Взагалі-то цих причин може бути досить багато, проте всі вони діляться на кілька категорій: проблеми з запалюванням, паливною системою або з ЦПГ (центральної поршневий групою). Якщо компресія, іскра і пальне в порядку, то скутер повинен завестися. Якщо ж система не працює, проте всі ці три категорії в нормі, то це означає, що якогось елементу не вистачає.
3
Слід пам'ятати, що нормальна робота двигуна безпосередньо пов'язана з нормальною роботою зчеплення, варіатора, а також групою клапанів і распредвала. Інакше кажучи, при правильно функціонуючих системах запалювання, харчування та ЦПГ проблема може виявитися, наприклад, в трансмісії, оскільки крутний момент колінчастого вала передається на варіатор безпосередньо.
4
Щодо перевірки паливної системи, в першу чергу перевірте якість бензину. Можливо, ваш моторолер простояв довгий час (пару місяців і більше). Цього часу достатньо, щоб бензин втратив октанове число і не мав можливості займатися. Щоб усунути цю проблему, злийте бензин з паливного бака і заправте новий. Крім того, перевірте на наявність засміченості карбюратор, бак і Бензофільтр. Переконайтеся, в цілісності чи паливний клапан і ведуть до нього трубки.
5
Щоб перевірити запалювання, може бути досить перевірки іскри на наявність, але при цьому потрібно враховувати, що для запалення іскри може бути недостатньо через пошкодження котушки або проводки. В цілому, при перевірці працездатності запалювання потрібно враховувати всі ланки цього ланцюжка (генератор, комутатор, проводка, котушка).
6
Перевірити компресію ви можете за допомогою компрессометра. Показник нормального значення повинно бути не менше восьми, якщо ж ні, то це говорить про те, що є проблеми з зносом центральної поршневої групи. Причини зносу ЦПГ можуть бути різними - наприклад, непросочені (або зовсім відсутній) повітряний фільтр пропускає безліч часток піску і пилу в камеру згоряння. Неправильний (агресивний) стиль експлуатації моторолера може призвести до теплового прихопивши і клину. Занадто великий пробіг може призвести до виснаження стінок циліндра, через що ЦПГ потрібно ремонтувати.
Зверніть увагу
Якщо використовувати не оригінальні запчастини, то в цьому випадку збільшується ризик несподіваної поломки і, відповідно, ризик потрапляння в аварію.
Корисна порада
Якщо ж ремонт скутера виявиться занадто складним, довірте зробити його кваліфікованим і досвідченим професіоналам в спеціалізованій майстерні. Адже якісний ремонт моторолерів залежить не тільки від наявності майстерності і навичок, а й необхідного обладнання, оригінальних запчастин і комплектуючих. Крім того, звертатися в майстерні можна не тільки для ремонту, але і для регулярного проведення техогляду і техобслуговування. Тоді ваш скутер буде справно працювати більш тривалий час і не зламається в який-небудь несподіваний момент.