Як переглянути файл swf. adobe перегляд swf без браузера.

ShockWave Flash (swf) - це розширення файлу мультимедійного формату, який найчастіше містить елемент веб-сторінки, що включає графіку, відео, звуки та програму інтерактивної взаємодії з відвідувачем. Для його перегляду можна використовувати кілька додатків, як встановлених в більшість комп'ютерів за замовчуванням, так і встановлюваних додатково за бажанням користувача.
Інструкція
1
Використовуйте будь-який браузер для перегляду swf- файлу , вбудованого в веб-сторінку. Якщо у вашому комп'ютері немає плагіна, який має відтворювати файли цього типу, то браузер автоматично відобразить посилання на сторінку завантаження разом з пропозицією встановити його. Вам потрібно перейти по посиланню і запустити інсталятор, а після закінчення його роботи може знадобитися перезапуск браузера. В результаті swf-файли стануть відтворюватися автоматично.
2
Встановіть в якості програвача таких файлів за замовчуванням одну з програм від компанії, яка займається розвитком стандарту swf - Adobe. Таких програм дві - Flash Player і Flash Projector. Перша більше підходить для перегляду відеороликів у форматі swf - у неї як у будь-якого медіа-плеєра є функції повтору, пауз, перемотування, плей-лист і т.д. Завантажити безкоштовно і без жодних реєстрацій останню версію цього варіанту можна з сайту виробника - http://get.adobe.com/ru/flashplayer/. Клацніть по кнопці «Завантажити» і в діалозі збереження файлу виберіть «Запуск». Після цього почне роботу програма-установник, на питання якої вам буде потрібно відповідати. Після закінчення інсталяції все swf-файли, збережені у вашому комп'ютері, будуть відтворюватися цим програвачем за подвійним клацанням миші.
3
Завантажте з сайту Adobe програму Flash Player Projector, якщо вас більшою мірою цікавить swf-файли, що містять флеш-ігри та елементи веб-сторінок. В ній немає панелей з елементами управління, все простір вікна займає сам флеш-елемент. Завантажити цей варіант програми можна за прямим посиланням з сайту Adobe - http://fpdownload.macromedia.com/pub/flashplayer/updaters/11/flashplayer_11_sa_32bit.exe. Це не інсталятор, а виконуваний файл програми, який вам слід зберегти, а потім зробити його програмою за замовчуванням для відтворення swf-файлів.
4
Скористайтеся медіа-програвачем в якості альтернативного способу перегляду swf-файлів. Багато з них можна застосовувати як для разового перегляду флеш- файлу , так і зробити програмою за замовчуванням для постійного відтворення таких файлів.
Flash-ролики популярні серед інтернет-користувачів. У форматі .swf можна знайти як розважальні невеликі мультики, так і навчальні програми, у яких немає інших розширень. Дивитися такі файли необхідно через спеціальні програвачі.
Вам знадобиться
  • - файл .swf
  • - програма для перегляду
Інструкція
1
Файл з розширенням .swf - анімаційний ролик, створений за допомогою програми Adobe Flash (до цього - Macromedia Flash). За задумом автора він може містити графіку (векторну і растрову), а також текст.
2
Основна програма для програвання файлів з розширенням .swf - Adobe Flash Player. Встановіть його на комп'ютер з пакетом програм від Adobe або як плагін для браузера (наприклад, http://www.izone.ru/multimedia/mplay/flash-player.htm). Після чого ви легко можете переглянути файл в невеликому відчиненому віконці. Дана програма не має налаштувань, починає програвати ролик одразу після його відкриття, володіє спрощеним інтерфейсом (всього кілька кнопок управління).
3
Дивитися ролики шуканого формату також можете через програму AeroSwf.max. Скачайте її на сайті http://www.pcbee.ru. Зверніть увагу, що для даної програми установка на комп'ютер і активація не потрібні. Тому вибирайте місце на диску, звідки зручніше постійно її запускати. Тепер дивіться flash-ролики в форматі .swf, володіючи можливостями прокрутки. Це особливо зручно, коли завантажений файл великий, а інформація, яка озвучується на початку, вам відома.
4
Щоб володіти ще більшими можливостями при перегляді і роботі з файлами .swf, використовуйте багатофункціональний конвертер Flash Decompiler Trillix 3.0. Він відмінно впорається з функцією перегляду, а також допоможе перевести формат .swf під .fla. Тепер ви зможете самостійно виправити знаходяться в ролику помилки, переносити .swf-елементи в різні формати і декомпілювати відеоролики (тобто розбирати файли).
Корисна порада
Якщо при розробці .swf ролика у вас залишився вихідний файл з розширенням .fla, ви можете вносити зміни, відкривши його. При цьому всі нововведення автоматично будуть відображені в остаточному варіанті.