Як роздрукувати книгу djvu.

Формат DjVu - незамінний, якщо потрібно зберегти відсканований документ без розпізнавання, особливо для книг наукового і технічного змісту з великою кількістю формул і малюнків. Також використовується для зберігання журналів, історичних книг, рукописів. Є основним форматом для сучасних електронних бібліотек.
Інструкція
1
Найпоширенішим редактором для перегляду файлів формату Djvu є DjvuReader. Однак у нього є істотний недолік - він не дозволяє відправити документ на друк. З цим стикаються багато користувачів, вважаючи, що роздрукувати файл у такому форматі не можна, проте це не так. Програма WinDjView є чудовою альтернативою в цьому випадку, в ній є маса додаткових функцій, таких як зміна параметрів друку, масштабування, друк без полів і так далі. Якщо у файлі є текстовий шар, то можливий пошук по тексту і попередній перегляд.
2
Плагін DjVu Solo, за визначенням працює як додаток до інтернет-браузеру. Роздрукувати документ можна кількома способами. Для друку відсканованої книги це можна зробити через Fineprint, що дозволить правильно розкласти готові сторінки, також у ньому є режим "буклет", в якому зручно друкувати книги формату A5. Для відправки файлу на друк використовуйте кнопку Print, розташовану в самому DjVu Solo, а не в браузері. Також fineprint дає можливість перегляду результат у форматі pdf до друку, щоб уникнути помилок і псування паперу. Щоб роздрукувати велике зображення, наприклад, формату А3 відправляйте документ на друк через Acrobat Distiller, виберіть формат (А3, А2 або власний). Після цього файл буде переведений у формат pdf. Відкрийте підсумковий файл через Acrobat Reader, перегляньте і, якщо все нормально, відправте на друк.
3
Переведіть файл в інший формат, наприклад, jpeg, pdf або doc та роздрукуйте з відповідного редактора. Для конвертації можна використовувати наступні програми: Universal Document Converter, ABBYY_PDF_Transform або DoPDF.
Зверніть увагу
WinDjView є безкоштовною і дозволеної до распространенію.DjVu Solo існує у двох версіях, платна і безкоштовна. Відповідно, перша має більше переваг, але для друку достатньо і другий.