Як зробити блакитні очі у фотошопі. зробити на фото блакитні очі.

Як говориться в одній сучасній приказці, найкращий друг дівчини - Adobe Photoshop. Дійсно, більшість фантазій про свій зовнішній вигляд тепер без праці може реалізувати кожен, хто хоча б трохи володіє чарівними інструментами цієї програми.
Інструкція
1
Щоб змінити колір очей у програмі Adobe Photoshop, є безліч способів. Один з них ми розглянемо в цій ніструкціі.Откройте файл з фотографією.
2
Для початку необхідно позначити ті області, які необхідно перефарбувати. Щоб це зробити, скористайтеся інструментом Polygonal Lasso. Встановивши масштаб зображення таким, щоб легко можна було розгледіти контури райдужної оболонки очей, починаємо обводити їх - будуємо навколо обраної зони ламану криву. Чим менше відрізки цієї ламаної, тим точніше ми зможемо наблизитися до реального контуру сфотографованого очі, але надто дрібнити теж не слід. Якщо ви випадково поставили вершину відрізка не в те місце, врятувати ситуацію може натискання на клавішу «Backspace», яка скасовує останню дію в побудові контуру. Коли кінець кривої співпаде з початком, область виділення замкнеться, і по контуру почне бігати мерехтлива пунктирна лінія. Виділення закінчено. В принципі, підготовчий етап закінчено і можна переходити до процедури перефарбовування, але, як правило, на фотографії видно обидва ока і змінити колір необхідно у обох однаковим чином, якщо ви, скінчено, що не намагаєтеся досягти якого-небудь спеціального фантастичного еффекта.Чтоби до зони виділення додати ще одну ділянку - контур другого ока - робимо нехитре дію: натискаємо клавішу Shift, при цьому піктограма інструменту Lasso злегка змінює свій вигляд, в ній з'являється знак «плюс». І утримуючи цю клавішу, починаємо будувати другу ламану в районі другого ока. Після першого ж клацання - установки першої вершини - клавішу Shift вже можна відпустити. Закінчуємо обводити контур другого ока, як ми це робили з першим. Виділена таким чином область додасться до результату попередньої операції.
3
Отже, обидва ока ми виділили - навколо райдужної оболонки кожного з них мерехтять контури. Тепер приступаємо до зміни кольору. В арсеналі програми Фотошоп безліч інструментів, що дозволяють це зробити. Скористаємося інструментом Photo Filter (Знайти його можна в меню Image> Adjustments> Photo Filter). У вікні його налаштувань можна побачити два параметра, які нам необхідні: це, по-перше, квадрат, за допомогою якого ми можемо виставити необхідний колір. А по-друге, це движок, що відповідає за глибину впливу ефекту на зображення. Переключивши вибір кольору в ручний режим, два рази клацнувши на поле кольорового квадрата, виставляємо необхідний нам колірної тон. Після цього, візуально контролюючи вийшло зображення регулюємо щільність впливу ефекту. Установка движка на значення 100%, швидше за все, буде чревато неприродним, через чур однотонним кольором райдужної оболонки ока. В реальності ж, у живої людини вона має достатньо широкий набір кольорів, що відхиляються від основного колірного тону - і «причісувати все їх під одну гребінку» не варто. Значення 75-85 %% зазвичай буває достатньо для того, щоб колір очей мав явно виражений відтінок, але при цьому фотографія не виглядала підробкою.
4
Щоб мерехтливі контури вам не заважали, зніміть виділення клавішами Ctrl + D. Якщо щось вам не подобається, можете скасувати кілька останній операцій через меню Edit> Step Backward (Повернутися на крок назад), і заново виконати потрібні процедури, внісши розумні корективи.
5
Якщо ви задоволені результатом, збережіть зображення через команду меню File> Save As, вказавши нове ім'я і місце зберігання вийшла фотографії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gQb7TgyvQ50