Як знизити пульсацію.

Аритмія, при якій частота серцевих скорочень більше 90 ударів на хвилину, називається тахікардією. Виділяють фізіологічну (посилення серцевих скорочень в моменти фізичних і емоційних навантажень) і патологічну, яка буває результатом гіпертонічної хвороби, різних вад серця, захворювань щитовидної залози. Захворювання проявляється частими сердцебиениями, задишкою, запамороченням, слабкістю. Медикаментозне лікування включає прийом бета-блокаторів. Хороші результати дає фітотерапія.
Вам знадобиться
  • - плоди шипшини;
  • - плоди глоду;
  • - трава пустирника;
  • - зелений чай;
  • - прополіс;
  • - лимони;
  • - мед;
  • - абрикосові ядерця;
  • - зелень вівса посівного.
Інструкція
1
Візьміть по? столової ложки подрібнених плодів шипшини і глоду, трави пустирника і зеленого чаю. Залив літром окропу, настоюйте 15 хвилин і пийте як чай без обмеження, не менш літра в день.
2
Приготуйте 10% настоянку прополісу і глоду. Для приготування настоянки прополісу візьміть 10 грам подрібненого прополісу і, заливши 100 мл 70% спирту, настоюйте 14 днів у темному теплому місці. Одночасно приготуйте настоянку глоду, заливши 10 грам подрібнених плодів глоду, 100 мл 70% медичного спирту. Наполягайте 3 тижні в темному місці. Відфільтрувавши через належний час обидві настойки, злийте їх в одну пляшечку. Приймайте по 25 крапель тричі на день протягом 3 тижнів; зробивши тижневу перерву, продовжите лікування.
3
Наріжте 500 грам лимонів і, заливши їх медом за власним смаком, додайте 30 товчених ядерець абрикосових кісточок. Склад перемішайте і поставте в холодильник на 7 днів. Приймайте по 1 столовій ложці вранці до сніданку і ввечері безпосередньо перед сном. Цієї кількості вистачить на один курс лікування. Через 2 місяці лікування повторіть.
4
При прискореному серцебитті, що супроводжується підвищеним артеріальним тиском, приймайте наступний засіб. Пропустіть зелену надземну частину вівса через м'ясорубку і, віджавши сік з подрібненої маси, приймайте по 120 мл 3 рази на день протягом 2-3 тижнів.
Зверніть увагу
Для успішного зниження частоти серцевих скорочень необхідно звести до мінімуму споживання кави, коли, міцного чаю, шоколаду, алкоголю, сигарет. У групі ризику знаходяться ненажери і надмірно емоційні хворі.
Корисна порада
Необхідні регулярні фізичні навантаження, найкраще - ходьба не менше 6 кілометрів ежедневно.Для профілактики тахікардії рекомендується прийом їжі, багатої на магній (горіхи, квасолю, гречка, висівки, боби) і калієм (овочі і фрукти).